Facebook Twitter E-mail
20. listopadu 2012

Na nových projektech CW se podílí Mila Kunis i Julie Plec!

V dnešní bleskovce o nových projektech se podíváme na nejmenší stanici velké pětky, teenagerovské The CW.

Ta v posledních letech musí čelit prudkému poklesu diváků. Letošní novinka Arrow je letos jediným hitem této stanice. Kromě něj a The Vampire Diaries (Upíří deníky) si všechny seriály vedou podprůměrně.

Může to CW zlepšit? Podívejme se, o jaké nové projekty má stanice zájem.

Meridian Hills

Projekt produkovaný herečkou Milou Kunis (That 70s Show). Jde o dobové drama, odehrávající se v sedmdesátých letech v jednom country klubu na středozápadě Ameriky. Hlavní postavou je mladá, čerstvě vdaná žena, která se přidá k juniorské lize, skrze kterou se pokusí změnit politický systém. Brzy hrdinka potká zajímavou skupinku dalších žen, které se stanou jejími přítelkyněmi a pomohou jí dosáhnout svého cíle.

Jane Whitefield

Další dramatický projekt. Tentokrát se tvůrci inspirovali knižní sérií Vanishing Act od Thomase Perryho. V čele stojí mladá žena, která hledá své biologické rodiče a vlastní identitu. Ta narazí na firmu v Portlandu, která se zabývá vyšetřováním, ale také pomáhá lidem zmizet.

Sick

Dokážete si představit svět, ve kterém jsou teenageři izolováni od svých rodičů? V Sick tomu tak je. Mládež je v karanténě poté, co záhadný virus způsobí, že na ně jejich rodiče začnou být alergičtí. Hlavními postavami jsou členové skupinky teenagerů, kteří utečou z karantény a kteří se hodlají postavit proti autoritám.

The Tomorrow People

Julie Plec nahodila CWčku další projekt. Jde o předělávku britského sci-fi seriálu ze 70. let, The Tomorrow People. The Tomorrow People vypráví příběh několika mladých lidí po celém světě, kteří reprezentují další fázi lidské evoluce. Tito lidé mají speciální schopnosti včetně teleportace či telepatie. Všichni se spojí, aby mohli společně porazit velké zlo.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Furiant
před 256 týdny
Jop, z těch pilotů to fakt vypadá nejlépe, ale jakmile je u toho...
Janna7
před 256 týdny
Kdyby spíš Plecka víc přemýšlela nad seriálem, který svými imbecilními nápady...
ševča
před 255 týdny
ať to zní všechno jakkoliv, tak pořád nemám hubu dokořán tolik jako při čtení...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY