Facebook Twitter E-mail
22. listopadu 2012

Kabelovky skupují další seriálové nápady

Posledních pár projektových bleskovek jsme se věnovali velké pětce. Dnes pro změnu nabízíme výběr nových projektů, které zaujaly kabelové stanice.

Je toho opravdu hodně, jde vidět, že se kabelovky snaží najít nové hity.

MTV – Blackwood

Drama produkované Kelsey Grammerem. Jde o adaptaci stejnojmenné knihy od Gwendy Bond. Hlavní postavou je devatenáctiletá Miranda Blackwood, která se spojí se svou středoškolskou láskou, aby společně přišli na to, proč z ničeho nic z Roanoke Islandu zmizelo ze dne na den 114 lidí, včetně jejího otce. Miranda ale brzy objeví, že právě ona stojí v centru této záhady, která se navíc váže k první americké záhadě: zmizení 114 lidí ve Ztracené kolonii (The Lost Colony).

TNT – Cold Feet

Drama, točící se kolem nevěsty na útěku, která by byla raději, kdyby se nikdy nenarodila. Poté, co toto přání vysloví, uvidí důsledek, který by její nepřítomnost zanechala na jejich blízkých. Dívka se proto rozhodne zůstat a všechny věci dát do pořádku.

Amazon – Browsers, Dark Minions, Supa Natural

Browsers je komedie o čtyřech stážistech, kteří pracují u internetové společnosti typu Huffington Post.

Dark Minions je také komedie, odehrávající se na ďábelské vesmírné základně, kde jsou dva výtržníci donuceni, aby začali pracovat pro „Toho muže“ (The man, že by Ďábel osobně?).

Animovaná komedie Supa Natural ukáže dvě divy, které jsou bohužel jedinou šancí lidstva, jelikož jen ony mohou své drahé spoluobčany ochránit od zlého nadpřirozena. Lidé se jen musí modlit, že zrovna mají čas a že třeba nenakupují v obchoďáku…

Starz – Outlander

Opět drama podle knihy, konkrétně knižní série od Diany Gabaldon. V knize se míchají generace romancí, sci-fi, historie a dobrodružství. Hrdinkou je Claire, vdaná zdravotní sestřička za druhé světové války. Ta se omylem dostane do roku 1743, do neznámého světa plného dobrodružství, které ji donutí bojovat o svůj život. Claire je nucena vdát se za Jamieho, mladého skotského bojovníka, ovšem její srdce je rozpolceno, protože do jejího života vstoupí druhý muž, opak Jamieho, se kterým má Claire vášnivou aférku.

Lifetime – Paranormal Housewives

Drama produkované Julií Roberts. V centru stojí skupinka soukromých vyšetřovatelek nadpřirozena, které si říkají Paranormal Housewives. Projekt je inspirován skutečným příběhem skupinky žen z jižní Kalifornie, které takto opravdu pracují.

HBO – Our Father

Our Father se soustředí na jednoho z amerických nejmocnějších pastorů, který bojuje za to, aby znovuobjevil víru, usmířil se s rodinou a vrátil se na výsluní, aby mohl čelit svým nepřátelům.


Tak co? Zní to trošku lépe než komerční projekty? Nebo si raději necháte zajít chuť?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

reallyreallychildish
před 261 týdny
No však říkám "co z toho bude"..:) Ale rozhodně si...
ševča
před 260 týdny
něco se mi líbí, hlavně by mi udělali radost konečně zas něčím historickým, ale...
barvarm
před 240 týdny
Outlander... super, knížku jsem četla tak uvidíme co z toho vznikne?!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY