Facebook Twitter E-mail
29. prosince 2012

NBC toho zase navařila... díl druhý

Před časem jsme vám přinesli první várku projektů stanice NBC. Nyní uzrál čas na druhý díl. Přinášíme tedy další projekty, které mají šanci stát se plnohodnotným seriálem. Nezapomeňte se v diskusi vyjádřit, jestli máte stejný názor jako NBC a zdali byste rádi navrhované seriály viděli v televizi ;)

Patricia Resnick se vrací

Patricii Resnick, známé svým sitcomem z osmdesátých let, 9 To 5, se podařilo prodat NBC svůj projekt. Potenciální seriál sice zatím nemá název, ale je popsán jako poloautobiografické drama s komediálními prvky, točící se okolo profesních i osobních životů uštvaných zaměstnanců známého spisovatele, kteří trpí díky deseti letům trvajícímu autorskému bloku jejich chlebodárce. Pak si autor najme ambiciózního a nadějného mladého spisovatele jako svého osobního asistenta, který změní od základu celý skřípající tým.

Výkonní producenti: Scott Stuber (Království, Whitney), Quan Phung (Whitney) a Jonathan Baruch.

Pravděpodobně nevulgární pokus o kombinaci Californication a Kanclu

Maddox

Za tímto nadpřirozeným dramatem stojí Moira McMahon Leeper (Grey's Anatomy, Private Practice). Rodina se odstěhuje do komunity, kde všude kolem vládnou technologie a medicína. Společnost má blízko utopii a vše se zdá být idylické, než rodina zjistí, že za tím vším stojí pravděpodobně něco temného.

Na scénář bude dohlížet Lisa Zwerling (Pohotovost, Flash Forward, Awake), za výkonné producenty byli ustaveni Peter Traugott (Samantha Who?) a Rachel Kaplan. Tito dva producenti spolu pracovali už na pilotech Ringeru a Do No Harm.

Že bychom se dočkali seriálového zpracování Ostrova nebo THX 1138 s rodinným nádechem?

Nepojmenovaná komedie Jeffa Lowella

V tomto projektu sledujeme osud páru ve dvou časových linkách – v současnosti, kdy je pár už sezdaný a má děti, a v osmdesátých letech, kdy jsou oba milenci ještě teenageři bojující s rodičemi a porovnávání jednotlivých situací, které si mnohdy jakoby z oka vypadly.

Jeff Lowell je v seriálovém světě poměrně známý, produkoval např. seriály Všichni starostovi muži, Go Fish, Inside Schwartz, konzultoval pak seriály Common Law a Just Shoot Me!.

Báječná léta po dvaceti letech?

Slouching Toward Adulthood

Komediální projekt založený na stejnojmenné knize od Sally Koslowové. Zaměřuje se na rodinu, ve které dospělé děti pořád žijí se svými rodiči.
Autorem nápadu je Kat Coirová známá hlavně scénářem ke komediálnímu propadáku L!fe Happens, který si v kinech neutržil ani třicetinu svého rozpočtu.

Inspirace Wolowitzem nebo ředitelem Skinnerem? Kdo ví…

Bad Judge

Sitcom, kolem kterého se nastřádalo tolik hvězd, že pěkně zatopí rozpočtu NBC. Považte sami – Will Ferrell, Adam McKay a Anne Heche budou produkovat seriál točící se kolem těžce žijící, sexuálně nesmlouvavé ženy, která žije na hranici zákona, hraje si s právem, a náhodou se stane soudkyní soudního dvora.
Tohle není první spolupráce Anne Heche s NBC. Už v midseason od ní na NBC uvidíme seriál Save Me.

Sehnat herečku pro tuhle one woman show křížící Charlieho HarperaPravou blondýnkou bude sakra těžké…

I am a Victor

A na závěr jedna chuťovka. Katie Jacobs (producentka Dr. House) se totiž rozhodla pro NBC vytvořit projekt seriálu podle nejprodávanějšího norského autora Jo Nesbøa. A samozřejmě to i jisté znaky jejího dřívějšího působení bude mít. Jak by také ne, když projekt popisuje jako „Dr. House v obleku rozvodového právníka“.
Na scénáři pracuje Mark Goffmann spolu s Nesbøem, Katie Jacobs, Daniel Rappaport, Meghan Lyvers a Niclas Salomonsson budou celou show produkovat.

Třeba ti brnkne i Laurie… FOXu hodně chybí.

Další díly seriálu

NBC toho zase navařila... díl první (23. 11. 2012)
NBC toho zase navařila... díl druhý (právě čteš)
NBC toho zase navařila... díl třetí (1. 1. 2013)
NBC toho zase navařila... díl čtvrtý a poslední (3. 1. 2013)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 258 týdny
Některé z toho zní dost zajímavě...
Pouli
před 258 týdny
pár věcí mě zaujalo, uvidíme, co z toho bude, až nabude konkrétnější podoby
ševča
před 256 týdny
kromě maddoxe (musí být aspoň 5 dalších seriálů, na které sedne podobný popis)...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY