Facebook Twitter E-mail
1. ledna 2013

NBC toho zase navařila... díl třetí

Po nějakém čase jsme se vás opět rozhodli oblažit projekty televizní stanice NBC. Jako ostatní razí heslo, že čím víc tím líp. A co myslíte vy? Které z projektů se dostanou na obrazovky? Vybírejte, přebírejte, diskutujte :)

Zatím nepojmenovaná komedie

Projekt, na který se bude NBC pravděpodobně hodně spoléhat. „Primetime comedy“, tedy sitcom uváděný v nejlukrativ­nějších timeslotech totiž bude produkován bossem Saturday Night Live, Lornem Michaelsem; v hlavní roli muže, který se usadí u svých vyženěných příbuzných, bude zářit herec Kenan Thompson
Další ze Saturday Night Live týmu, scénárista Bryan Tucker, se bude starat o scénář a společně s Thompsonem, Michaelsem a Andrewem Singerem (30 Rock) i o produkci.

Lorne Michaels není NBC zase tak neznámý. Letos od něj můžeme na této stanici vidět seriály Up All Night a 30 Rock.

The Messed Uptons

Nováčci mezi scénáristy, Jessie Miller a Bennett Wolin, prodali svůj nápad NBC. Mělo by jít o komedii, jejíž hlavní postava bude 33letá Jenn Uptonová. Poté, co si sáhne na absolutní dno, zjistí, že je jediným pojítkem, které drží rodinu pohromadě. Také zjistí, že život není až tak nepříjemný, pokud máte velkou rodinu.
Jako producent by nad celým projektem měla stát Stacy Traub (Glee).

Life As I Blow It (pravděpodobný název)

NBC sahá ale i do vod svých starých projektů. Loni tento projekt neprošel, tak uvidíme, co letos. Autorka nápadu, Sarah Colonna (která aktuálně září na stanici E! v talk-show Chelsea Lately), vycucala námět ze své (stejnojmenné) knihy, pojednávající o vztahu autorky a její sestry. Ty se dají dohromady právě poté, co Sarah ztratí práci a přestěhuje se k ní do Arkansasu. Jenže ani její sestra na tom není nejlíp, její život se rozpadá. Navíc má Sarah jiný pohled na život a na to, jak vychovávat svou neteř.
No a jelikož Sarah Colonna nezískala pro hlavní roli žádnou hvězdu, vypadá to, že pokud se projekt dostane na obrazovky, zahraje si hlavní roli sama.

Spinsters

Koproducentky a scénáristky Cougar Town Chrissy Pietrosh a Jessica Goldstein se přesunuly ze stanice na stanici (ABC → NBC) a se sebou si vzaly i vlastní sitcom o třech starých pannách, které se snaží kdekoho sbalit, a jednom chlápkovi, co jim v tom pomáhá.
Na projektu se jako producent bude podílet i Mark Gordon (viz další – poslední – díl projektů NBC) a Andrea Shay.

Town And Gown

Nápadu od producentky filmů ságy Twilight, série Alvin a Chipmunkové a filmu Ďábel nosí Pradu, Karen Rosenfeltové, se na NBC prozatím ujal producent Everwoodu a The Glades, Tom Garrigus. Karen tímto obchodem udělala vlastně úplně první krok do světa seriálů.
Příběh se točí kolem bývalé fotbalové hvězdy a zároveň poraženého senátora, který převezme funkci prezidenta své bývalé vysoké školy. Vše se zdá být v pořádku, dokud nezmizí jeden z nejnadanějších studentů. Tato událost naplno ukáže, jaké jsou vztahy mezi univerzitou a malým městečkem, kde sídlí.

Další díly seriálu

NBC toho zase navařila... díl první (23. 11. 2012)
NBC toho zase navařila... díl druhý (29. 12. 2012)
NBC toho zase navařila... díl třetí (právě čteš)
NBC toho zase navařila... díl čtvrtý a poslední (3. 1. 2013)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

litllewitch
před 250 týdny
Nic zajímavého pod sluncem.
Moreene
před 250 týdny
Uvidíme, jak to dopadne.
ševča
před 248 týdny
možná spinsters. dokážu si představit, že bych to sledovala, pokud ten chlap...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY