Facebook Twitter E-mail
26. listopadu 2012

Na Sherlocka si budeme muset počkat déle

Těšili jste se, že se příští léto dočkáte třetí série britského Sherlocka? Tak třeba příště. Zkuste doufat v konec roku 2013.

Toto po celém světě zbožňované drama mělo původně začít produkci třetí série v lednu příštího roku. Nicméně tento termín byl nyní posunut až na březen. Zdroje uvádí, že dvouměsíční zpoždění bylo zapříčiněno nabitými rozvrhy dvou hlavních hvězd seriálu, Benedicta Cumberbatcha, který natáčí Star Trek 2, a Martina Freemana, který zrovna září v Hobitovi.

Stanice BBC prozatím neurčila pevné datum premiéry třetí řady. Nicméně původně, když se mělo začít natáčet v lednu, fanoušci počítali s tím, že by se seriál mohl vrátit někdy během léta. Nyní se uvádí, že se Sherlock na obrazovky dostane nejdříve ke konci roku 2013. Ještě horší to mají fanoušci v USA, kteří budou muset čekat až do začátku roku 2014, než stanice PBS získá prostor pro odvysílání třetí série (můžou začít až s mírným odstupem poté, co epizody dojedou v Británii).

Sherlock debutoval ve Velké Británii v červenci 2010. Dlouho očekávaná druhá série měla premiéru v lednu a skončila velkým cliffhangerem, kvůli kterému je třetí řada napjatě očekávána.

Nicméně tím, že BBC nikdy datum premiéry neupřesnila, pro stanici mírné zpoždění produkce plány příliš nemění. BBC nedávno uvedla, že to prozatím vypadá na podzimní start.


Má zde vůbec smysl pokládat otázku, co si o tom myslíte? Nebojte, ono to nakonec uteče, ve vysílání je spousta jiných seriálů, kterými se dá prázdno po Sherlockovi vyplnit, nebo ne?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

AlexisGraham
před 254 týdny
Já už mám obě řady nakoukané několikrát a ještě je asi několikrát uvidím...
ševča
před 254 týdny
pokud se pamatuju dobře, původní zprávy byly, že to v roce 2013 ani ještě...
Mik
před 254 týdny
V pondeli jsem videl trailer na Star Trek 2 a Benedict tam vypada fakt suprove,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY