24. 11. 2020

Moderní Anna Boleynová a další nové seriály

Moderní Anna Boleynová a další nové seriály

Ještě to není ani měsíc, co jsme vám přinesli poslední přehled nově objednaných seriálů. Za tu dobu tu máme doslova 30 dalších! Abyste nebyli zahlcení najednou, rozdělíme přehled na více částí.

Tak co, vyberete si z dnešní desítky novinek, které nás čekají v průběhu příštího, možná přespříštího roku?

Archive 81

Archivář Dan Turner dostane záhadný úkol. Má obnovit kolekci poškozených videokazet z roku 1994. Hrdina začne kousek po kousku dávat znovu dohromady práci dokumentární filmařky Melody Pendrasové, která vyšetřovala nebezpečný kult. Dan se do její práce ponořuje čím dál hlouběji, až se stane přesvědčen o tom, že Melody může zachránit od hrůzostrašného osudu, kterému musela před 25 lety čelit.

Colin in Black & White

Colin Kaepernick vypráví o svých mladých letech, kdy v Turlocku v Kalifornii začínal s fotbalem, basketbalem a baseballem.

Platonic

Komedie prozkoumává, jak fungují platonická přátelství. Hlavní hrdinové jsou bývalí nejlepší kamarádi, kteří se setkali v mládí. V dospělosti znovu navážou kontakt a snaží se překonat překážku, která vedla k jejich odloučení. Přátelství začíná být stále více pohlcující, až ovládne oba jejich životy a donutí hrdiny přemýšlet o svých volbách.

Safehaven

Jenna Frost je odvážná středoškolačka a talentovaná komiksová výtvarnice. Hrdidnka musí bojovat proti nebezpečným skrytým pravdám poté, co začne docházet k oživování hrůzostrašných vizí z jejich kreseb a lidé kolem Jenny začnou být v ohrožení.

Tiny Toons Looniversity

  • HBO Max
  • animovaný, dětský, komedie

Babs, Buster Bunny a zbytek gangu se vrací, aby ukázali své komické ambice naplno v Acme Looniversity, vyhlášeném výukovém středisku, kde se mladí snílci stávají profesionálními postavičkami.

Unicorn: Warriors Eternal

  • HBO Max
  • nadpřirozený, animovaný

Nadpřirozený animovaný seriál se inspiruje mýty a legendami z celého světa. Tým hrdinů musí spolupracovat, aby ochránil svět před nebezpečnými temnými silami. Hrdinové, kteří bývali původně jednorožci, se dostanou do těla teenagerů poté, co nečekaná událost způsobí ztrátu paměti a oslabení jejich sil.

Stay Close

Příběh o třech lidech, kteří si žijí své pohodlné životy, zatímco skrývají temná tajemství, o kterých nemají tušení ani jejich nejbližší. Megan je pracující matka třech dětí. Ray je bývalý dokumentární fotograf, který nyní trčí v neinspirativní práci a fotí děti zbohatlíků. Broome je detektiv, který se nedokáže oprostit od nevyřešeného případu pohřešované osoby. Lorraine je stará kamarádka Megan, která doručí šokující zprávy, jež mají dopad na všechny tři hrdiny. Minulost se vrací, aby je strašila, ohrožuje jejich životy i životy bližních. Jaký bude jejich další tah?

Tell Me Your Secrets

Thriller o triu postav, které skrývají záhadnou a znepokojivou minulost. Emma je mladá žena, která se kdysi dívala do očí nebezpečného vraha. John je bývalý predátor, který se zoufale snaží najít vykoupení. Mary je truchlící matka posedlá nalezením své pohřešované dcery. Všichni z nich jsou dohnáni do extrému a pravda o jejich minulostech a motivech vychází najevo a smazává hranice mezi obětí a pachatelem.

Cult Following

Seriál sleduje hrdinku, která vzpomíná na své dospívání ve známém kultu Children of God (Boží děti). Cameron se v 16 letech nechala prohlásit za dospělou a vybudovala si vlastní život mimo kult. Nyní se jako dospělá vydává na životní cestu spolu se svou kamarádkou, aby společně vyšetřovaly a dokumentovaly aktivní kulty v moderní Americe. Cameroniny empatické, ryzí a často zábavné zkušenosti se staví do kontrastu s psychologií a traumatem jejího vlastního dětství, které prožívala v kultu. Jde o cestu plnou panických záchvatů, drog, mnichů, náboženských fanatiků, armagedonistů, sledovacích dodávek, bývalých zaměstnanců Applu a v neposlední řadě i o konfrontaci Cameron se svými rodiči a nakonec i se sebou samotnou.

Anne Boleyn

Třídílný psychologický thriller sleduje pád Anny Boleynové, druhé manželky krále Jindřicha VIII. Drama s důrazem na feminismus sleduje poslední měsíce hrdinčina života a znovu prozkoumává její boj s patriarchální společností tudorovské Anglie, její touhu zajistit budoucnost své dceři Alžbětě a brutální realitu selhání, kdy nedokázala Jindřichovi zajistit mužského dědice.

Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Pipa22

Pipa22

Mrkla jsem na obsazeni Anny Boleynove a take nemam slov... Predpokladam, ze Jindricha VIII. bude hrat Paapa...
před 19 týdny
CrazyGeek

CrazyGeek

Pravda. Omlouvám se.
před 19 týdny
_-0-_

_-0-_

...a že byli vzdělaní a kultivovaní, měli svébytnou architekturu, literaturu a kulturu, byli nositeli...
před 19 týdny
Další články k tématu