Facebook Twitter E-mail
27. listopadu 2012

Hvězda z Dva a půl chlapa radí: Přestaňte nás sledovat!

Tohle už tu dlouho nebylo… Pamatujete si na předloňskou aférku s Charliem Sheenem, která vyústila odchodem herce ze slavného sitcomu Two and a Half Men (Dva a půl chlapa)? Možná se nyní historie bude opakovat.

V sitcomu, který ho proslavil, Angus T. Jones vzhlížel ke svému strýčkovi (Sheen). Nyní Sheena herec napodobuje i v reálném životě a začíná sitcom veřejně kritizovat.

„Pokud se na Dva a půl chlapa díváte, prosím, přestaňte seriál sledovat,“ řekl věřící teenager během projevu v křesťanském kostele Forerunner. „Já ve Dva a půl chlapa hraju, ale už nechci. Prosím, přestaňte sledovat a plnit tak svá srdce špínou… Pokud nějak škodím, nechci zde být. Nechci přispívat do plánů nepřítele… Nemůžete být správný věřící a přitom být v seriálu, jako je tenhle. Já vím, že já nemůžu. Nesouhlasím s tím, co se učím, co říká Bible, ani s tím, že jsem součástí této show“ řekl Jones.

Jones, který za epizodu Dva a půl chlapa bere více než tři sta tisíc dolarů, varuje diváky před dopadem televize a seriálů tohoto typu: „Lidé se ohradí, že jde jen o zábavu. Zkuste pohledat, jaké efekty má televize na váš mozek. Slibuju vám, že si potom raději dvakrát rozmyslíte, zda televizi zapnete a co si z programu vyberete.“

Stanice CBS ani produkční společnost Warner Bros. TV zatím hercovy výroky nekomentovala.

Sheen veřejně seriál kritizoval v roce 2011, což vedlo k jeho vyhazovu. Kromě jiného sitcom nazval „slintající“ a „na zvracení“.

Současná série se přesunula na čtvrteční večery, kde měla pomalejší start. Postupně se ale vypracovala zpět na slušná čísla, která si posledních pár týdnů drží. Nejnovější epizoda byla nejsledovanějším dílem této série.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Aria555
před 259 týdny
Pravda.. serial je špina
ševča
před 258 týdny
já to popravdě nikdy nesledovala, ale mám-li být upřímná, nemůžu říct, že bych...
Necro
před 238 týdny
Viděl jsem všechny díly a upřímně mi přijde, že s Charliem v jednu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY