Facebook Twitter E-mail
16. prosince 2012

Pohled do historie: Všechny vánoční proma Dr. Who

Vánoce jsou skoro za rohem a s nimi i téměř už tradiční vánoční epizoda Dr. Who. Pamatujete si všechny předešlé? Pojďte si je připomenout v našem fotočlánku tvořeným ze všech vánočních promofotek…

2005 – The Christmas Invasion (Vánoční invaze)

Doctor čerstvě zregeneroval a necítí se úplně ve své kůži. Vánoční Londýn se ale ocitne pod útokem robotických Santa Clausů. Dokáže Doctor zachránit svět, i když má na sobě pyžamo?

Photo © BBC

2006 – The Runaway Bride (Nevěsta na útěku)

Celá Země si užívá Vánoc. Pro Donnu je tohle ale úplně nejšťastnější den jejího života – dnes se totiž vdává. Všechno se ale trochu zkomplikuje, když se místo u oltáře znenadání ocitne v TARDIS.

Photo © BBC

2007 – Voyage of the Damned

Doktor je právě sám v TARDIS, když jím najednou otřese náraz – do TARDIS narazila loď. A ne ledajaká loď, toto plavidlo nese jméno Titanik. Doktor se vydává na palubu této výletní vesmírné lodi, kde se dozvídá, že její jméno bylo vybráno podle nejslavnější lodě na Zemi. A toto jméno na sebe zjevně přivolává katastrofy…

Photo © BBC

2008 – The Next Doctor

Doktor se vydává se svou Tardis do Londýna roku 1851. Potkává zde muže, který si říká Doktor a honí Kyberlidi společně se svou pomocnicí Rositou. Je tento muž nějakou budoucí reinkarnací Doktora, který utrpěl amnézii?

Photo © BBC

2009 – The End of Time

Doktor se od Oodů dozví, že jeho nemesis opět povstává. Master je zpět!

Photo © BBC

2010 – A Christmas Carol (Vánoční koleda)

Jsou Vánoce a výletní loď s mnoha pasažéry včetně novomanželů Williamsových se řítí k povrchu planety. Jediný kdo by je mohl zachránit je bohatý a lakomý Sardick, kterému ale z toho nic nekouká. Čas utíká a Sardicka nikdo a nic nepřesvědčí. Člověk se přeci nemůže za jeden večer změnit… a nebo ano?

Photo © BBC

2011 – The Doctor, the Widow, and the Wardrobe (Doktor, vdova a skříň)

Ve světě zuří Druhá světová válka a Madge Arwell utíká z Londýna se svými dětmi Lily a Cyrilem do domu v Dorsetu odhodlaná zařídit dětem Vánoce jaké si zaslouží. Správce domu je však velmi podivný a navíc je jeho dárek zavede do tajemné zasněžené krajiny.

Photo © BBC

2012 – The Snowmen

Na popis tohoto Doktora si budeme muset chvíli počkat, ale i tak má opět stylové propagační materiály, tak jako každý rok.

Photo © BBC

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Moreene
před 253 týdny
Konečně opět Doctor Who.
lillygrace
před 252 týdny
Nemůžu si pomoct, ale desátý doktor měl vánoční speciály mnohem lepší... snad...
Eluap
před 251 týdny
Asi tak. 10th byl nej!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY