19. 12. 2020

Vánoční seriálové duely (top 16, duel 6)

Vánoční seriálové duely (top 16, duel 6)

Řekli jste si o to, máte to mít. Další velkou anketu – Zlatý devadesátky – máme úspěšně za sebou. Přes Vánoce trošku zvolníme, abychom se mohli v plné síle s načerpanou energií vrátit v roce 2021 a společně vybrat nejlepší novinku uplynulého roku.

Zcela bez hlasování vás ale také nenecháme. V diskuzi padl návrh na anketu o nejlepší vánoční epizodě. Stačí ale trocha toho googlení a hnedka je jasné, že by to mohla být klidně anketa na celý rok, protože vánoční epizody má v dnešní době již téměř každý seriál.

Rozhodli jsme se proto připravit podobnou, leč trošku jinou anketu. Nebudeme vybírat nejoblíbenější vánoční epizodu, ale pozvedneme laťku ještě výše a zaměříme se rovnou na vánoční seriály! Především v posledních letech totiž stanice a streamovací služby přichází se svátečně laděnými seriály a minisériemi, které mají za úkol diváky naladit na tu správnou sváteční notu.

Anketa se proto hodí o to více – nejen, že vám zkrátí čekání na další velké hlasování, ale třeba také přinese inspiraci, co sledovat, pokud si chcete odpočinout od dokola opakovaných pohádek v televizi, ale přesto chcete zůstat věrní svátečnímu tématu.

nejoblíbenější vánoční epizoda

Abyste ale tak úplně nepřišli ani o své přání, můžete si zahlasovat také o svou oblíbenou vánoční epizodu, resp. seriál, který vánoční epizodu (nebo více vánočních epizod) odvysílal. Do políčka zadejte název seriálu, v diskuzi nám pak prozraďte, kterou konkrétní vánoční epizodu daného seriálu máte nejraději.

Prostor pro vás
Který seriál má podle vás nejlepší vánoční epizodu?

Pro návhry se musíš přihlásit.

Nyní ale již pojďme k hlasování o vašem nejoblíbenějším seriálu s vánoční tematikou a seriálu, který se odehrává během Vánoc! Vybrali jsme šestnáct soutěžících. Kdo z nich se stane vaším nejoblíbenějším svátečním seriálem?

dnešní soutěžící

How to Ruin Christmas: The Wedding (Zpackaný Vánoce)

Hodnocení na SerialZone.cz
  • premiéra: 2020
  • země původu: Jihoafrická republika
  • dostupnost: Netflix

Ghost Stories for Christmas

Hodnocení na SerialZone.cz
  • premiéra: 2000
  • země původu: Velká Británie
  • dostupnost: něco je na Youtube
Duel
Který vánoční seriál u vás vede?
How to Ruin Christmas: The Wedding
26 %
74 %
Ghost Stories for Christmas
celkem hlasovalo 372 lidí, anketa byla ukončena 23. 12. 2020
Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
malina2035

malina2035

Z původního názoru, že když neznám "vánoční seriály", nebudu hlasovat, jsem si soutěž upravila...
před 10 týdny
_-0-_

_-0-_

Good idea :-) Hlasuji pro lebku.
před 10 týdny
Hitchhiker

Hitchhiker

Já ač horor nee tak jsem dala hlas Sarumanovi :D
před 10 týdny
Další články k tématu