Facebook Twitter E-mail
30. listopadu 2012

Střípky a návraty

David Anders se postaví Arrowovi

Ve Once Upon a Time David Anders stvořil monstrum a v seriálu Arrow si ho zahraje. Herec, který hostoval v nespočtu seriálů, si ve třinácté epizodě střihne odporného zločince Cyruse Vanche, který navštíví Starling City hned poté, co si ve vězení odpykal svůj trest. A když není policie schopná dostat ostříleného kriminálníka z ulic, poprosí Laurel o pomoc Arrowa, což je přesně to, co Vanch chce. Má totiž v plánu zbavit se ho jednou provždy a stát se tak vůdcem podsvětí.

Další dobrou zprávou je, že stejně jako Lovci duchů (Supernatural), dostane seriál bonusovou epizodu, což znamená jediné, další příjemně strávenou hodinku s naším seriálem.

Krasavec v Hart of Dixie

Krásné, nikdy dvakrát nošené oblečení, krásní a vždy dokonale upravení herci. To platí skoro u všech seriálů, ale především u těch na stanici CW, která je zaměřena především na ženy.

Hart of Dixie se tak můžeme těšit na dalšího pohledného muže a tím je Travis Van Winkle. Tento fešák nás bude těšit svojí přítomností několik epizod jako Jonah Breeland, bratranec Lemon, který kdysi Bluebell nazýval svým domovem. Jelikož je u starousedlíků velmi oblíben, ohrozí Zoeinu těžce vydobytou dobrou pozici v Bluebell.

Krasavice v kriminálkách

V lednové epizodě Kriminálky Las Vegas zjistíme, že hlavní hrdina je zasnouben a brzy si bude brát Elisabettu, kterou si zahraje půvabná modelka Catrinel Marlon.

A kdo, že je onen šťastlivec? David Hodges! Pokud jste překvapeni, nebudete sami, i ostatní z týmu budou šokováni, protože nikdo o ničem neměl ponětí a sama Elisabetha nevěděla, že David její exitenci zatajil. Ups.

Ani Kriminálka New York nebude škodna, protože ji zkrášlí Supergirl Laura Vandervoort (Smallville) tentokrát jako bad girl jménem Macy, která byla dva roky ve vězení za držení kradené věci. Háček je v tom, že po celou dobu soudního procesu tvrdila, že je nevinná a nyní, když je volná, touží po pomstě. Její cíl je přítel, který jí tašku nechal, aniž by se zamyslel nad důsledky.

FX stanovilo data zimních premiér

Strážce pořádku (Justified:) Návrat 4. řady je naplánován na úterý 8. ledna 2013. Televize také poodhalila, že sezóna otevře tím, že Raylan začne postupně prošetřovat dávno odložené případy staré přes třicet let, které ho zavedou do období, kdy býval ještě chlapcem a kdy jeho otec kriminálník kšeftoval.

Anger Management: Odstartuje 17. ledna 2013 s dvojitou porcí a Charlie Sheen tak započne svoji prozatím devadesáti epizodní cestu.

Archer: Bude následovat Anger Management a též začne 17. ledna 2013 a po něm se bude vysílat komediální novinka Legit o sprostém stand-up komikovi z Austrálie nyní žijícím v L.A.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

anjoa
před 259 týdny
Já si teda žádnou jeho kladnou roli nevybavuju. Prostě jakmile se někde objeví,...
phoebess
před 259 týdny
Jojo, Mark Sheppard jena ty záporáky taky machr... nebo na, jak bych to je...
Sleslikslicka
před 259 týdny
Bonusová epizoda Arrow? Jupí, další hodina seriálového orgazmu :)!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY