Facebook Twitter E-mail
1. prosince 2012

Rozhovor s Yvonne Strahovski

Yvonne Strahovski, agentka CIA Sarah WalkerChucka, vražedkyně Hannah McKayDextera a předloha Mirandy LawsonMass Effectu, nyní míří vůbec poprvé na Broadway, konkrétně do hry Golden Boy od Lincoln Center Theater. O co je tato zpráva zajímavější, Yvonne nejenže nikdy nestála na broadwayských prknech, ale dokonce neviděla jedinou hru na Broadwayi.

Australská hvězda nad šálkem kávy dokonce řekla: „Nevím, jestli bych se měla stydět, když řeknu, že jsem žádnou neviděla, nebo jestli na to mám být hrdá. Nejspíš tak trochu obojí.“

Po nabytí nových zkušeností z Broadwaye poskytla Yvonne Strahovski interview americkému Associated Press. Zmiňuje se v něm nejen o jejím působení ve hře Golden Boy. Zjistíme například, co se naučila v Chuckovi a jaké jsou její pocity z natáčení právě běžící 7. řady Dextera.


Rozhovor

Redakce: Jak odlišná je tato zkušenost?

Yvonne Strahovski: Upřímně, cítím se jako ryba na suchu. A) Nikdy jsem nehrála na Broadwayi. B) Nikdy jsem neviděla hru na Broadwayi. C) Jsem Australanka. Jsem Australanka, která přichází dělat klasickou americkou hru zasazenou do 30. let. Bylo to náročné ve všech směrech.

Redakce: Co nám můžete říct o Dexterovi? Přežijete?

Yvonne Strahovski: Nemůžu toho moc odhalit. Je tak těžké o tom mluvit. A to jsem se ještě neviděla v posledních dvou epizodách. Moje kablovka se včera nezapnula a já čekala 40 minut u Time Warner. Tohle byste měli otisknout! Čekala jsem 40 minut a nikdo nezvedal telefon.


O problému s kabelovkou se Yvonne zmínila nejen v rozhovoru.


Redakce: Byla jste fanouškem Dextera předtím, než jste na něm začala pracovat?

Yvonne Strahovski: Něco málo jsem viděla, ale nikdy jsem ho nesledovala epizodu po epizodě. Takže jsem si nakonec sedla a podívala se na všech 6 sérií za sebou během tří týdnů předtím, než jsem začala natáčet.

Redakce: Jaký jste z toho měla pocit?

Yvonne Strahovski: Smíšený. Měla jsem nějaké podivné sny, a když jsem se konečně dostala na plac, každý byl jeho postavou. Bylo opravdu těžké oslovovat Jennifer „Jennifer“ a ne „Debro“ a Michaela „Michaeli“ a ne „Dextere“. Byla jsem tak zažraná do toho světa.

Redakce: Váš přízvuk je vždy velmi dobrý. Jak to děláte?

Yvonne Strahovski: Můj první jazyk byla polština – moje celá rodina jsou Poláci. Já jediná jsem Australanka. Takže já si myslím, že je to díky tomu. Možná mám sluch pro rozdílné typy zvuků a moje ústa jsou zvyklá využívat rozdílné svaly.

Redakce: Jakým zvláštním dovednostem jste se ve své kariéře naučila?

Yvonne Strahovski: Vím, jak správně praštit. Vím, jak vážně dobře kopnout. A teď vím i jak použít zbraň, hlavně 9mm Smith & Wesson. Ráda myslím na to, že se dokážu sama ubránit, když budu někdy přepadena, ale kdo ví? Možná se v tom okamžiku vypařím.

Redakce: Když máte volnou chvíli, kde vás můžeme najít?

Yvonne Strahovski: Kdybych měla trochu času, normálně bych asi relaxovala na gauči a sledovala nějaký přihlouplý televizní program. Jenže moje kabelovka nefungovala, takže jsem trávila spousty času na Skypu s přáteli. Vždycky vypnu, když jsem se svými přáteli a rodiči. Připadá mi, že žiji na Skypu, protože mí nejdražší jsou tak daleko.


Původní a nepřeložený rozhovor naleznete zde. Jeho autorem je The Associated Press.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Treatys
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Salem
před 259 týdny
nechceš ještě něco jiného ohledně Chucka?
Treatys
před 259 týdny
Ohledně Chucka chystám ještě něco, ale to vyjde až v příštím roce...
Puoskari
před 255 týdny
Vždy sa mi páčia rozhovori s ňou. Sú tak prirodzené. :D Ale nemôžem tomu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY