Facebook Twitter E-mail
2. prosince 2012

Kolik jim je ve skutečnosti?

Také vás vždycky zajímalo, kolik je těm seriálovým středoškolákům vlastně ve skutečnosti let? Tvůrci seriálů se to sice často snaží všemožně zamaskovat, ale my stejně víme, že některým z těch teenagerů již je okolo třicítky. Pokud by někdo z nich byl ještě v posledním ročníku na střední škole, nejspíš by jej už aspoň podesáté opakoval…

Znáte nějaké takové herce a herečky? Určitě vám pár jmen vytanulo na mysli, že? Zde je alespoň patnáct z ních, které vídáme v aktuálně běžících seriálech… starším a již ukončeným seriálům se budeme možná někdy v budoucnu věnovat v dalším fotočlánku. :-)

Tak do kterých jmen jsem se trefil a na které jsem si nevzpomněl?

Paul Wesley jako Stefan Salvatore v seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky)

Věk Stefana: 17/164 let
Věk Paula: 30 let

Paulovi rodiče jsou Poláci, ale ještě před jeho narozením emigrovali do USA, do New Jersey. Má starší sestru Moniku a mladší sestry Julii a Leah, jeho manželkou je herečka Torrey DeVitto. V roce 2005 začal používat jméno Wesley, protože se Wasilewski prý těžce vyslovovalo.

Photo © The CW

Michael Trevino jako Tyler Lockwood v seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky)

Věk Tylera: 18 let
Věk Michaela: 27 let

Michael byl vychován v kalifornském městečku Montebello, později se s rodiči přestěhoval do Valencie. Jeho matka pochází z Mexika, otec se narodil mexickým přistěhovalcům v Kalifornii.

Photo © The CW

Zach Roerig jako Matt Donovan v seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky)

Věk Matta: 18 let
Věk Zacha: 27 let

Zach se narodil v americkém městečku Montpelier ve státě Ohio a má o čtyři roky mladší sestru Emily. Když vyrůstal, pracoval se svým otcem a dědečkem ve firmě Fackler Monuments, kde vyráběl náhrobky.

Photo © The CW

Trevor Donovan jako Teddy Montgomery v seriálu 90210

Věk Teddyho: 20 let
Věk Trevora: 34 let

Trevor Donovan se narodil v městečku Mammoth Lakes v Kalifornii v USA. Má mladšího bratra Jakea, který nyní pracuje jako hasič v Sacramentu. Již od mala ho bavily zimní sporty – například lyžování a snowboarding, proto byl během svého dospívání členem amerického lyžařského týmu. Má bakalářský titul v grafickém designu.

Photo © justjared.com

Michael Steger jako Navid Shirazi v seriálu 90210

Věk Navida: 19 let
Věk Michaela: 32 let

Michael se narodil jako třetí ze čtyř synů. Jeho matka pracovala jako účetní, otec byl manažer. Má ekvádorské, rakouské ale i norské kořeny.

Photo © The CW

Matt Lanter jako Liam Court v seriálu 90210

Věk Liama: 19 let
Věk Matta: 29 let

Jeho rodným městem je Massillon v americkém státě Ohio. Jeho rodiče jsou Joseph „Joe“ Lanter a Jana „Jan“ Burson. V osmi letech se přestěhoval do Atlanty.

Photo © The CW

Blair Redford jako Ethan Whitehorse v seriálu The Lying Game

Věk Ethana: 17 let
Věk Blaira: 29 let

Blair vyrostl na předměstí Cantonu ve státě Georgia. Má irské, německé a francouzské předky. Když žil v Georgii, pracoval na renesanční festivalu jako pirát Rusty Compass. Spousta slečen se šlo jen podívat a vyfotit se s ním…

Photo © ABC Family

Bianca Lawson jako Maya St. Germain v seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky)

Věk Mayi: 17 let
Věk Biancy: 33 let

Bianca se narodila ve městě andělů, tedy v Los Angeles. Je dcerou Denise (rozené Gordyové) a herce Richarda Lawsona. Ve svých studentských letech navštěvovala studio herectví Stelly Adlerové.

Troian Bellisario jako Spencer Hastings v seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky)

Věk Spencer: 18 let
Věk Troian: 27 let

Jejími rodiči jsou producenti Donald Bellisario (Magnum, JAG, NCIS) a Deborah Pratt (Magnum). Má africko-americké, britské, francouzské, italské, dánské i srbské předky. Promovala na University of Southern California.

Photo © ABC Family

Tammin Sursok jako Jenna Marshall v seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky)

Věk Jenny: 17 let
Věk Tammin: 29 let

Narodila se Darylu a Julii Sursokovým v Johannesburgu v Jižní Africe. Ve čtyřech letech emigrovala s rodiči do Austrálie, konkrétně do Sydney. Její matka je pianistka a kytaristka, takže i Tammin byla od mala vedena k hudbě, což ji vedlo i k vydání vlastního alba v roce 2005.

Photo © ABC Family

Parker Young jako Ryan Shay v seriálu Suburgatory (Zajatci předměstí)

Věk Ryana: 17 let
Věk Parkera: 24 let

Parker se narodil v Tucsonu v americkém státě Arizona jako nejstarší ze tří sourozenců. Na hereckou dráhu se dal již na základní škole.

Photo © ABC

Cory Monteith jako Finn Hudson v seriálu Glee

Věk Finna: 19 let
Věk Coryho: 30 let

Cory je nejmladším synem designérky Ann McGregorové a vojáka Joea Monteitha. Narodil se v kanadském městě Calgary. Má staršího bratra jménem Shaun. Jeho rodiče se rozvedli, když mu bylo sedm let. Poté se se svým bratrem a matkou přestěhoval do městečka Victoria v Britské Kolumbii. Jako teenager začal pít, kouřit trávu a chodit za školu. V 19. letech pak byl poslán do léčebny, aby se ze všeho „vyhrabal“…

Photo © FOX Broadcasting Company

Harry Shum Jr. jako Mike Chang v seriálu Glee

Věk Mikea: 18 let
Věk Harryho: 30 let

Tento americký herec se narodil v Puerto Limón na Kostarice. Jeho matka je původem z Hong Kongu, jeho otec pochází z čínského města Guangzhou. Spolu se přestěhovali na Kostariku, kde se narodil Harry a jeho dvě starší sestry. Když mu bylo šest let, celá rodina se přestěhovala do kalifornského San Francisca. Mluví plynule čínsky a španělsky.

Photo © FOX Broadcasting Company

Mark Salling jako Puck v seriálu Glee

Věk Pucka: 18 let
Věk Marka: 30 let

Mark se narodil v Dallasu. Je mladší ze dvou dětí školní sekretářky Condy Sue a účetního Johna Roberta Sallinga. Již v raném věku byl doma vyučován podle křesťanských zásad. Poté navštěvoval křesťanskou školu. Nastoupil i na vojenskou akademii, tu ale nedokončil. Maturoval na střední škole Lake Highlands v roce 2001, kde byl členem wrestlerového týmu.

Photo © FOX Broadcasting Company

Melissa Benoist jako Marley Rose v seriálu Glee

Věk Marley: 16 let
Věk Melissy: 24 let

Melissa pochází z městečka Littleton v americkém státě Kolorado. Se svou hereckou kariérou začala v roce 2008, když účinkovala ve filmu „Tennessee“.

Photo © FOX Broadcasting Company

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 257 týdny
ti taky nevypadají, že je mezi nima rozdíl generace, spíš pár let, ale třeba...
Anti~
před 244 týdny
Moje reakce na tohle probíhala asi takhle: Začátek sem přešla v klidu,...
Marťa
před 11 týdny
páni, u některých nevěřím, že jim je opravdu tolik :D ani s tím...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY