Facebook Twitter E-mail
17. prosince 2012

Rozhovor s Kaley Cuoco

Sympatická herečka z populárního seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory) Kaley Cuoco se rozhovořila o průlomové scéně mezi Leonardem a Penny, o moderování a také flash mobu.

Zničehonic Penny v Teorii velkého třesku (The Big Bang Theory) vypustila z úst ta tři slova, která Leonardovi nebyla nikdy schopná říct. „Miluju tě“ řekla jako samozřejmou věc, jen aby uklidnila nejistého Leonarda, že se nemusí obávat, že by ho podvedla se spolužákem z vysoké. Dlouho očekávaná scéna se odehrála zrovna v dosud nejsledovanější epizodě.

Nyní si pojďte přečíst, co o scéně prozradila sama herečka Kaley Cuoco.

Takže ohledně oné scény. Věděla jsi dopředu, že přijde, nebo jsi na ni narazila při čtení scénáře stejným způsobem, jako Penny ona slova vyslovila?

Věděla jsem, že Steven Molaro a scénáristé si s onou myšlenkou už nějakou dobu pohrávají. Johnny (Leonard) se vždycky snaží vyzjistit, co se bude dít v následující epizodě. No, a během jednoho natáčecího dne Molaro řekl něco ve smyslu: „Pokoušíme se přijít na to, jakým způsobem Penny řekne miluju tě.“ Po týdnech, když jsme při zkušebním čtení viděli scénář, pomyslela jsem si panebože, protože to bylo tak skvěle napsáno. Poté večer jsme to zvládli natočit dokonce napoprvé. S Johnnym jsme to později probírali a shodli jsme se na tom, že jsme se do Leonarda a Penny dokázali naplno vcítit. Ani publikum jsme nevnímali, jelikož nastalo hrobové ticho. Bylo to tak perfektní, že Steven a Chuck přišli a řekli: „Pojedeme dále. Na tohle už sahat nebudeme.“

V onen moment jsi měla skelné oči, měla si co dělat, abys neplakala?

Přesně tak. Brečela jsem při zkušebním čtení. Brečela jsem na zkoušce. Brečela jsem při závěrečném opakování. Proto jsem se musela zhluboka nadechnout a v tu chvíli jsem si pomyslela: „Jestli zavřu oči, potečou mi po tvářích slzy.“ a já nechtěla dát tak moc najevo emoce. Ale pak mě napadlo, že to v postprodukci upraví, ale oni to tam nechali. Zřejmě se jim to líbilo.

Byla scéna s „miluju tě“ napsána a natočena tak, jak sis představovala, že by tyto slova mohla být jednou pronesena?

Dávalo naprostý smysl, že to Penny vysloví a ani si to neuvědomí. A zároveň jste také byli svědci zranitelnosti. Mám pocit, že Penny má stejně problémů jako Leonard a tohle bylo očividně pro ni velmi těžké, takže jsem ráda, že to z ní nevědomky vypadlo. Navíc je takhle jasné, že to tak opravdu cítí. Bylo to opravdu poprvé, kdy jsem měla pocit, že to já mluvím k Leonardovi — ať už to zní jakkoliv lacině. Byla to úžasná a bláznivá, skoro šestiletá jízda k tomuto momentu a nakonec to byla skvělá chvilka.

Řekla si ty, Kaley, poprvé „Miluju tě“ klukovi takto roztomilým způsobem?

„Miluju tě“ jsem řekla až příliš mockrát. (Směje se.) Měla bych s tím přestat. Protože, bože, vždy tvrdě narazím. Jsem pravý opak Penny, takže se opravdu nedá říct, že bych se bála ty tři slova vyslovit.

Bude se teď Penny chovat nějak jinak? Bude třeba trochu v rozpacích v přítomnosti Leonarda?

Podle toho, co jsme už natočili, vás mohu ubezpečit, že ne. Co mám na tomto seriálu ráda, je to, že se odehraje nějaká klíčová scéna a pak se to nějakou dobu vůbec nezmíní. Nechá se to usadit a pak se to opět rozvíří.

Protože Leonardova žádost vyřčená během sexu byla ihned zmíněna.

Z toho se dá dělat sranda neustále.

Sheldonova asistentka Alex dala najevo zájem o Leonarda. Nějaké trable na obzoru?

Ve skutečnosti právě natáčíme díl, jehož dějová linka se právě zabývá oním flirtováním. Penny se kvůli Alex cítí hrozně nejistě ohledně vztahu s Leonardem, což je fajn změna, jelikož je to vždycky Leonard, kdo je nejistý.

Očekává nyní Penny více, když učinila takové vyznání?

Pravdou je, že já nikdy nevím, co s ní scénáristé zamýšlejí. Někdy mám pocit, že je ve vztahu na sto procent a také, že se snaží znovu nenarazit na to, že řekla miluju tě, protože Leonarda moc dobře zná. Nabídnete mu prst a on vám vezme celou ruku.

Epizoda měla rekordní sledovanost. Pozastavil se někdo nad tím a snažil se nějak vědecky vysvětlit, jak je možné, že tohle se seriálu podaří v šestém roce vysílání?

Nad tím přemýšlet nemusím. K tomu neexistuje žádné vysvětlení. Herectví se věnuju už dlouhou dobu a všichni víme, že během let seriál buď vyprahne, nebo si zachová skvělé publikum. Zvětšující se sledovanost se jen tak neděje. Jen pár seriálům se to v minulosti podařilo, je to velmi vzácné a my jsme každý pátek ráno překvapeni sledovaností. Vždycky nás to nadchne, je to požehnání. Myslím si, že velký podíl na tom mají scénáristé. Není to jednoduché nám stále servírovat skvělé příběhy týden co týden co týden a oni… Mám pocit, že show je teď na vrcholu.

Jak vnímáš, jako mladá herečka, to, že ať se s tvojí kariérou stane cokoliv, byla jsi součástí jednoho z nejúspěšnějším sitcomů všech dob?

Jak už jsem mnohokrát řekla, je mi velkou ctí, že se podílím na něčem tak speciálním; už od pilotu jsem takový pocit měla. Vzpomínám si na jednu z prvních věcí, co jsme točili. Byla to scéna, kde se Leonard a Sheldon seznámí ve dveřích s Penny a my všichni jsme řekli „ahoj“ dvacet sedmkrát. Pamatuju si, jak mě předtím napadlo: „Jak tohle bude fungovat?“ A po natočení, když jsem viděla tu chemii mezi námi, jsem si onu speciálnost uvědomila a cítím to tak dodnes. Je to něco, co navždy změnilo můj život.

Znovu moderuješ People’s Choice Awards (19. ledna 2013 na CBS). Něčemu ses přiučila?

Když mi s nabídkou zavolali, byla jsem neskutečně poctěna a šokována. Myslela jsem si, že mají špatné číslo, do telefonu jsem se jich ptala, zda si tím jsou jistí. Musím ale říct, že moderování je pro mě přirozené, jsem ráda v té hale, takže jsem z toho nadšená. Vymysleli jsme opravdu vtipné scénky.

Ještě něco by si chtěla zmínit? Nějaké filmy, které se chystáš natáčet…?

Hlavně bych chtěla upozornit na to, že náš „Call Me Maybe“ flash mob má už přes 20 miliónů zhlédnutí. To je myslím to nejdůležitější, ne?

Bylo to režírováno tvou sestrou Bri, že?

Ano, a vytvořila i choreografii. Musím přiznat, že před rokem mě napadlo flash mob udělat a pověděla jsem o tom klukům v práci s tím, že mám tušení, že by to těch 20 miliónů zhlédnutí mohlo dosáhnout a oni se mi vysmáli. A teď, když se to podařilo, umírám blahem. Je to suprový.

Článek je převzat z TVLine.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
před 252 týdny
Video bylo aktualizováno na plnou verzi, více tanečků, mrkněte :-)
Fruiko
před 252 týdny
Ta je o dost nudnější. On ten střih tam byl z nějakýho důvodu.
Dahllia
před 239 týdny
Jestli jsem viděla dobře, tak Leonard tam "tancoval" break dance :-)...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY