Facebook Twitter E-mail
3. prosince 2012

Střípky: Drsňačka, krasavci a nadpřirozeno

Sheldon versus paní Davisová

Známá především jako herečka, která s ničím nepáře, nám Regina King předvede svůj komediální talent v lednové epizodě Teorie velkého třesku (Big Bang Theory).

Hvězdě seriálu Southland byla svěřena role paní Davisové, vedoucí pro vztahy mezi zaměstnanci na univerzitě, kde kluci pracují. Nikoho asi nepřekvapí, že s ní bude mít problémy společensky neohrabaný Sheldon a to prý po konverzaci se svou asistentkou Alex. A na to, kdo bude mít navrch, si bohužel budeme muset počkat přes zimní pauzu.

Chad Michael Murray se vrací na televizní obrazovky

Southlandu se odehraje setkání teen idolů, hlavní roli zde totiž hraje bývalá hvězda The O.C., Ben McKenzie, a zahostuje si zde Chad Michael Murray, který po mnoho let zářil ve One Tree Hill.

Chad se objeví ve více epizodách jako Dave Mendoza, sympatický policista, který je tak trochu neřízená střela. Nicméně jeho chování mimo službu nebude mít moc dobrý vliv na Shermana (McKenzie).

Oblíbenec ze Spartaca navštíví Arrowa

Z posledních castingových informací si můžeme být jisti, že u seriálu Arrow se nudit nebudeme, objeví se zde totiž známé seriálové tváře a tou posledním je Manu Bennett, který se nejvíce vryl do paměti jako Crixus ze Spartaka.

Bennet bude mít nyní možnost ztvárnit velmi důležitou postavu Sladea Wilsona. Jak fanoušci komiksu vědí, z Wilsona se nakonec stane hlavní padouch — Deathstroke (kterého jsme už krátce mohli vidět v masce). I když nejdřív spojí síly s Arrowem. Stejně jako jestli se z Laurel Lance stane Black Canary, tvůrci nechtějí komentovat, zda se z Wilsona stane Deathstroke, holt si budeme muset počkat.

Nové postavy ve Vlčím mláděti (Teen Wolf)

Začněme tím, kdo získal možnost zahrát si zásadní roli v 3. řadě, která poběží v létě, přičemž přesná premiéra premiérového dílu ještě nebyla oznámena. Oním šťastlivcem se stal Gideon Emery.

Jeho postava Deucalion, je vůdcem smečky alfa vlkodlaků, se kterou jsme se setkali na konci druhé sezóny. Smečka má v plánu poštvat proti sobě Dereka a Scotta a vzít Beacon Hills útokem.

Dále se v populární dramatu stanice MTV dočkáme Charlieho a Maxe Carvera, kteří si zahrají dvojčata Ethana a Aidana, členy alfa smečky, a to hned v několika epizodách.

K nim se také přidává i Felisha Terrell jako nemilosrdná alfa žena jménem Kali.

A nakonec australská herečka Adelaide Kane bude hrát sedmnáctiletou Coru, která má blízký vztah k vlkodlakům z Beacon Hills.

Další výprava do minulosti v Lovcích duchů (Supernaturalu)

Ve třetí epizodě 4. řady Winchesterovci cestovali do minulosti a setkali se s předky z matčiny strany. Nyní se ale v přítomnosti potkají s Henrym, jejich dědečkem z otcovy strany.

Jako Henry byl obsazen Gil McKinney. Jensen Ackles (Dean) prozradil, že jeho zjevení se v dvanáctém dílu přinese další šokující odhalení.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 261 týdny
TW :D Už se těším :D
Luisa
před 261 týdny
TW: Juchůůů :) se máme na co těšit ;) jsem jako na trní :)
Meimei
před 261 týdny
Na TW už se hrozně těším a Chada zase ráda někde uvidím :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY