18. 1. 2021

Chcete si koupit KITTa ze seriálu Knight Rider?

Chcete si koupit KITTa ze seriálu Knight Rider?

David Hasselhoff draží svého osobního K.I.T.T.a, což je Pontiac Firebird Trans Am upravený do podoby ikonického vozu použitého v televizním seriálu Knight Rider z 80. let.

Podle aukční stránky je vozidlo pouze podobné tomu, které bylo použito během natáčení, a tak se nejedná přímo o sběratelský kousek v podobě původní rekvizity. A mimo jiné tahle verze také neumí mluvit. Je však plně funkční, s brilantně barevnou osvětlenou palubní deskou a konzolí, kterou fanoušci Knight Ridera okamžitě poznají.

Aktuální nabídka na tento vůz je téměř 500 000 $, což výrazně převyšuje odhadovanou cenu, která je mezi 175 000 a 300 000 $. V nabídce je ale zakomponovaný i zajímavý bonus. Ten výherce získá, pokud výherní nabídka bude o 25 % vyšší, než byla vyvolávací cena. A o co jde? V takovém případě totiž auto osobně doručí novému majiteli osmašedesátiletý herec. Pokud po autu toužíte, ale je tak trochu mimo váš rozpočet, tak máte ještě možnost koupit si dětskou verzi v podobě šlapacího autíčka za 1 000 $. Ta bude podepsaná samotným Hasselhoffem.

Vůz je součástí aukce upomínkových předmětů Davida Hasselhoffa a zahrnuje kostýmy, různá ocenění, scénáře, hračky a další podepsané předměty z jeho herecké kariéry. Aukce končí 23. ledna.

Za každej like dostane autor bonbón! 
Fruiko

Lukáš Nedvěd

Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
Janey T

Janey T

Seriál jsem sledovala i zbožňovala, ale zas takový fanda jsem nebyla a nejsem do tohoto seriálu. Ale...
před 6 týdny
_-0-_

_-0-_

...kdyby to tak bylo auto, které si zahrálo v nějaké Bondovce :-)
před 6 týdny
Další články k tématu