Facebook Twitter E-mail
4. prosince 2012

The Walking Dead láme další rekordy

Pánové a dámy v AMC si teď už naplno chrochtají blahem. Už opravdu není pochyb o to, že se svým zombie seriálem The Walking Dead (Živí mrtví) rozhodně nešlápli vedle.

Seriál epizodu od epizody, sérii od série roste, zlepšuje se a přibírá stále nové a nové diváky a fanoušky. A v důsledku toho samozřejmě láme rekordy a nastavuje vyšší a vyšší laťku pro svou konkurenci.

Nedělní podzimní finále přilákalo k obrazovkám neuvěřitelných 10,5 milionů diváků (živě od devíti večer), celkem za nedělní noc (premiéra a dvě reprízy) si epizodu pustilo 15,2 milionu lidí.

V porovnání s loňským podzimním finále si The Walking Dead polepšilo o úctyhodných 58%.

Co se týče cílové skupinky dospělých 18–49, tato epizoda se 6,9 miliony diváků této kategorie zaznamenala oproti loňskému dílu nárůst 54%. Tato čísla se drží jen těsně pod vrcholem, kterého dosáhla premiéra třetí řady (7,3 milionů diváků v kategorii 18–49 let).

Zajímavá je ovšem ještě jedna věc. Čísla nedělní epizody znamenají, že The Walking Dead bylo nejsledovanějším seriálem nedělního večera, a to jak na kabelovkách, tak i na komerčních stanicích, což se nestává každý den. Seriál porazil mimo jiné také Once Upon a Time, Revenge nebo finále třetí série Boardwalk Empire.

Zbylých osm epizod třetí série se na obrazovky vrátí 10. února 2013.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 254 týdny
Omílám tu jenom pravdu, drahá :D
Majef
před 254 týdny
Tento seriál miluji! Ale nudí mě tam občas ty scénky s Andreou a...
Crazy-Nut*
před 253 týdny
Jen tak dál, Walking Dead :) ještě jsem 3. sérii neviděla, ale už se na ní...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY