Facebook Twitter E-mail
8. prosince 2012

Castle přivítá další hvězdu z Firefly!

Poslední dobou se o whedonovském Firefly mluví skoro na každém rohu. Zatím nejnovější informací je zpráva o hostování jedné z hvězd tohoto fanouškovského pokladu. S otevřenou náručí ji přivítá Castle, kde, jak všichni jistě víte, hraje hlavní roli Nathan Fillion alias Mal.

Zatím posledním přírůstkem do řady herců z Firefly, kteří se v Castlovi ukázali, se stala Gina Torres.

Herečka, která hrála Zoe v předčasně ukončeném, fanoušky milovaném sci-fi, bude v Castlovi hostovat v roli Samanthy Foster. Samantha je úspěšná módní ikona, která strhne všechny zábrany a ukáže svou pravou (bezcitnou a údernou) tvář v reality show typu Real Housewives.

Fanoušci se na Ginu mohou těšit ve čtrnácté epizodě, která se do vysílání dostane v únoru. Díl ponese název Reality Star Struck. Naposled se z Firefly v Castlovi objevil letos v dubnu Adam Baldwin (o jeho hostování jsme psali zde).

Kromě Firefly si Torres zahrála například ve 24 (24 hodin) nebo v Alias. V současnosti se s ní pravidelně můžeme setkávat na stanici USA Network, kde září v právním dramatu Suits (Kravaťáci).

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

_karel_
před 254 týdny
Posbírat je všechny a začít točit Firefly II :o)
ševča
před 252 týdny
no s takovou ještě další film bude, nebo možná restartují seriál jako...
Seraphine313
před 252 týdny
dokud neskončí Castle, tak není šance. A vzhledem ke sledovanostem to jen tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY