Facebook Twitter E-mail
10. prosince 2012

Svět pilotů: Na co si brousí zuby FOX?

Už jsme si dlouho nepřiblížili nové projekty, které stanice skupují s nadějí, že najdou jehlu v kupce sena v podobě nového seriálového hitu.

I když se to s nápady jen hemží především u ABC, i stanice FOX si za pár dní nastřádala několik novinek, které si nyní představíme.

Jako vždy jde jen o hrubý nástin potenciálního seriálu, výsledná podoba se od tohoto popisu může výrazně lišit.

Tao of Martha

Výkonnou producentkou této komedie je Martha Stewart. Hlavní postavou je zmatená a roztěkaná žena, bývalá královna večírků, která si uvědomí, že by nebylo od věci konečně dospět. K tomuto rozhodnutí ji přivede to, že ji opustí manžel, protože už dále nedokáže snášet její chaotický životní styl. Žena se rozhodne zabít dvě mouchy jednou ranou – stát se lepším vzorem pro svou dceru a napsat knihu o změnách v jejím životě, které se odehrávají podle učících metod Marthy Stewart.

Best Man

Věčně svobodný mládenec si uvědomí, že se stal rádcem a vzorem pro manželku svého nejlepšího přítele. Ten jí totiž seznamuje s realitou svobodného života poté, co její manžel uteče a nechá je oba napospas.

Run Black

Hodinové drama, které sepisuje Simon Mirren (Criminal Minds). Hlavní postavou je chytrý a nebezpečný vězeň, který dostane nabídku, jak zkrátit svůj trest. FBI ho naverbuje, aby se stal parťákem vzdělaného, ale velmi naivního nového agenta, aby společně odhalili a zneškodnili zločinecké impérium.

Night Hunters

Od FBI k policii. V centru dění je skupinka policistů, kteří v New Yorku pracují v utajení a vydávají se za řidiče taxíků. Projekt píše Thompson Evans (Black List).

The Happy Tree

Komedie od výkonných producentů Entourage (Vincentův svět), Roba Weisse, Marka Wahlberga a Stevea Levinsona. Chytrý a nadaný mladý právník zažije nervové zhroucení. Rozhodne se proto dát výpověď a přestěhuje se do Venice Beach, kde žije klidný a vyrovnaný život, který oživí tím, že se postaví do čela hnutí, které je pro zlegalizování marihuany.

Nepojmenovaný projekt

Tato půlhodinová komedie se odehrává v 90. letech 20. století. Hlavní postavou je daňový právník, který dá výpověď, aby se mohl připojit ke své přítelkyni ve firmě typu Columbia House.

Nepojmenovaný projekt

Hodinové drama odehrávající se na rodeu. Potenciální seriál ze světa texaských rančů a rodeí, ve kterém několik generací dvou rodin na opačných koncích amerického snu bojuje o lásku, moc a slávu.


Murder Police

Pro FOX charakteristické jsou nedělní animáky. Nejnovějšímu z nich, komedii Murder Police, stanice očividně věří. Neobjednala totiž pilot, ale rovnou celý seriál (13 epizod).

V čele je oddaný, ale nešikovný detektiv a jeho partner, kteří se ve zvráceném městském okrsku snaží řešit vážné zločiny. To jim ale znesnadňuje neschopnost a nedostatečné zapálení jejich kolegů.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

puf-muf
před 258 týdny
The Happy Tree a Run Black možno.
MNTB
před 258 týdny
mě teda zaujalo Tao of Martha. Jestli to bude udělaný komediálně, tak by to...
ševča
před 256 týdny
night hunters a best man by mohlo být dobré, pokud to nezvržou.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY