2. 3. 2021

TCA: Střípky z Hulu

TCA: Střípky z Hulu

Svého vituálního panelu na TCA se dočkal také streamer Hulu. Většinu informací jsme vám již přinesli aktuálně na timeline, nicméně neuškodí si je přehledně shrnout. Co jsme se dozvěděli?

Návraty seriálů

Již dříve bylo oznámeno, že nadcházející třetí série Shrill bude pro seriál poslední. Nyní již víme, že posledních osm epizod bude naráz vypuštěno 7. května.

Hvězda seriálu a producentka Aidy Bryant prozradila, že nás čeká krásný závěr cesty Annie. „Myslím si, že soubo proti sebenenávisti nikdy nekončí. Neexistuje žádná třešnička na dortu nebo zlatá medaile, které bychom se na konci dočkali. A tímto způsobem si myslím, že cesta Annie se dočká krásného konce.“

Dozvěděli jsme se také to, že i druhá série Love, Victor bude pro fanoušky k dispozici kompletně v jediný den. Deset dílů bude mít premiéru 11. června.

Fenomén jménem The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)

Dne 28. dubna se vrátí na obrazovky dlouho očekávané drama The Handmaid's Tale (Příběh služebnice) se svou čtvrtou sérií.

K osazenstvu nové řady se přidává Mckenna Grace (Haunting of Hill House) jako slečna Keyes, mladá manželka o poznání staršího velitele. Je velmi inteligentní a domácnost vede s velkým sebevědomím. Má ale také rebelskou stránku. Na první pohled je klidná a rozvážná, uvnitř ale skrývá malé zemětřesení a možná i trošku nepříčetnosti.

Nové díly se pozdržely a všichni asi uhodnou, že důvodem je pandemie. „Upřímně? Největší výzvou pro nás bylo dostat herce do Kanady, abychom mohli natáčet,“ prozradil showrunner Bruce Miller. „Museli jsme různé lidi z epizod vynechat pouze proto, že nebylo dostatek času naplánovat jejich pracovní rozvrh. Naštěstí jsme se setkali s velkou ochotou, kdy někteří svolili a přiletěli do Kanady na pouhý jeden den natáčení.“

Ve čtvrté řadě se Elisabeth Moss dostala i za kameru, režírovala tři epizody (epizody 3, 8 a 9).

Seriál byl již v prosinci prodloužen pro pátou sérii. Příběh stále čerpá z předlohy, Hulu má práva na původní knihu i sequel The Testaments. Showrunner prozatím nevidí konec v dohlednu. „Dokud Lizzie stojí při mě, budu pokračovat. Příběh toho ještě hodně nabízí. Fascinuje mě, co se stane v Testaments. Jestli to bude i součástí našeho příběhu, to ale zatím nevíme.“

Další střípky

Animák Animaniacs byl prodloužen pro třetí sérii, a to ještě před premiérou dvojky, která nás čeká později v letošním roce. Třetí řada bude obsahovat 10 dílů.

M.O.D.O.K. (Marvel's M.O­.D.O.K.) je první animovaná komedie pro dospělé od Hulu. Seriál bude mít premiéru 21. května, všech deset epizod bude vypuštěno najednou.

Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
sandokan555

sandokan555

Asi sluzobnicky zacnem pozerat. Mekena Grace je strasne zlata na jej vek aj talentovana.
před 6 týdny
Další články k tématu