3. 3. 2021

S lupou do historie: Back to You

Pojďte se spolu s námi vrátit do dob minulých. Vydáváme se do seriálového nebe a oprašujeme legendy, na které se nyní díváme svěžíma očima! Jak by piloty úspěšných televizních legend obstály v dnešní době? Dali by jim vůbec diváci ještě šanci? A jak se na naše oblíbené či dokonce zamilované seriály po letech s odstupem díváme my? Lupa míří do historie se dvěma cíli. Vyvolat ve vás nostalgii a neodolatelnou touhu si svůj milovaný seriál opět pustit (protože víme, kolik máte času :'D), ale také vám potenciálně chceme rozšířit obzory a představit méně známé seriály, které jsou nyní po letech jako stvořené pro sledování maratonem!

Takže, SerialZoňáci, jak hodnotíte Back to You (Zpátky do studia) 1×01: Pilot?

plakát

Základní údaje

Název Back to You (Zpátky do studia)
Žánr Komedie, Sitcom
Stanice Fox
Vysílání 2007–2008
Počet sérií 1
Premiéra 19. 9. 2007
Délka pilotu 22 minut
Prům. hodnocení 70 % (od 101 uživatelů)

O čem to je?

Chuck Darling se po deseti letech vrací do zpráv televize, kde před lety začínal. Po skandálech a peprné minulosti z jeho návratu není zrovna nadšená kolegyně Kelly Carr, která navíc chybou Chucka po deset let drží jedno tajemství, které převrátí život vzhůru nohama nejen Chuckovi.

Trailer

A jaký je náš ortel?

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: –

Už jsem byl připravený se do pilotu pořádně pustit, procenta už jsem taky měl namyšlena, ale najednou přišly scény v závěru, které najednou z nesmyslného seriálu s trapnými pokusy o vtip udělaly něco snesitelnějšího. I přesto nad průměr to nepůjde.

Strašně rád bych napsal, že to bylo to nejhorší, co jsem dnes viděl, ale nebylo. Každopádně hodně se to tomu blížilo, vůbec mě nebavilo sledovat, jak se diváci a herci jen neustále smějí něčemu, co vlastně není nijak extra vtipné. Tak nějak nevím, jestli seriál nepřímo útočí na toxicitu nebo ne, ale dost to tak vypadalo. Vlastně ne, ono ji to spíš podporovalo, v tomto musím pochválit výběr obsazení, naprosto sedlo.

Zrušení po první sérii o lecčem taky vypovídá. Ono totiž sledovat televizní prostředí s takovým otravným egoistou a sexistou, otravným Ryanem atd. Přijde mi, že pilot se ani nesnažil být nějak extra vtipný, spíš se všechno snažil zaplácat smíchem, aby si té nudy nikdo nevšiml. Jako jo, byly tu asi dvě scény během dílu, kdy jsem se zasmál, ale to jen zlehka. Takže nejlepší byl opravdu závěr, ten ale epizodu nevytrhne, seriál možná jo, pokud se jí a její atmosféry bude držet.

  • závěr
  • potenciál zápletky s dcerou
  • trapné
  • neustálý smích
  • nikam nevede
50 %
Mé hodnocení
jesmot
Další díly seriálu
Copak asi dělají tyto tlačítka? 
jesmot

jesmot

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu