Diskuze k článku Novinka pod lupou: Rebel (ABC)
avatar uživatele
Deaneira
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
15. 4. 2021 / 11:28:00 (před 3 roky)
off

Takže tohle po druhém dílu konci jako většina letošních novinek, letí z watchlistu pryč. Hlavní hrdinka má být zábavná, zbrkla, chytra a mě jen od začátku leze neuviretelne na nervy.

avatar uživatele
foruska
Redaktor | Cool level: 24 | Alan Harper
15. 4. 2021 / 15:01:14 (před 3 roky)
off

ragelly Ty jsi neměla ráda Gemmu? Byla perfektní záporačka se vším všudy, pro takový já mám vždycky slabost.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
15. 4. 2021 / 16:09:28 (před 3 roky)
on
foruska napsal(a):

ragelly Ty jsi neměla ráda Gemmu? Byla perfektní záporačka se vším všudy, pro takový já mám vždycky slabost.

Já jsem ji nesnášela celou dobu, ale po tom, co provedla Taře... Jak ji Jax zabil, to byl asi nejlepší pocit, který jsem při sledování tohoto seriálu kdy měla :D

avatar uživatele
foruska
Redaktor | Cool level: 24 | Alan Harper
15. 4. 2021 / 16:31:38 (před 3 roky)
off
ragelly napsal(a):

Já jsem ji nesnášela celou dobu, ale po tom, co provedla Taře... Jak ji Jax zabil, to byl asi nejlepší pocit, který jsem při sledování tohoto seriálu kdy měla :D

Jasně, ten pocit zadostiučinění je pak opravdovej. A aby to tak opravdu fungovalo potřebuješ skvělýho záporáka a ona byla skvělá.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
24. 1. 2022 / 18:24:17 (před 2 roky)
on

Dokoukáno. Jak jsem se na seriál netěšila, tak nakonec se v mých očích zvedl a celá série byla za solidních 70 %. Není to něco, co bych musela vidět znovu, ale líbil se mi serializovaný děj a celá ta zvláštní rodinná dynamika. Na postavy jsem si nakonec zvykla a nepřišly mi tak otravné jako na začátku. Škoda, že se tam častěji neobjevovali všichni tři manželé dohromady - policista tam v podstatě byl asi jen ve třech dílech. Ale nejzajímavější byla stejně ta právnická složka, které zde bylo dosyta, takže jsem si sledování užila.

Závěr:
Uzavřený. Rebel se vydává po stopě důkazům a podaří se jí najít to, co potřebuje - důkaz o tom, že Stonemore testuje své přístroje na zdravých vězních výměnou za dřívější propuštění. Cruz znovu předhodí na stůl dohodu, tentokrát 600 milionů dolarů + náklady na odstranění náhradních srdečních chlopní u všech pacientů a souhlas se stažením svého výrobku z trhu. Stonemore na dohodu přistoupí a Rebel slaví velké vítězství. Misha a Nate se usmířili. Cassidy našla nový případ, na kterém s Rebel a Benjim můžou pracovat společně.