17. 12. 2012

Svět pilotů: Zajímá ABC něco víc než jen komedie?

Svět pilotů: Zajímá ABC něco víc než jen komedie?

Pokud u pilotů mluvíme o ABC, většinou se jedná o její nové komediální projekty. Už jich máme pěkných pár za sebou a věřte, že tento týden si spoustu dalších představíme.

Aby to však nebylo tak jednotvárné, pokusili jsme se najít jehlu v kupce sena a vypátrat, jestli ABCčko nehledá taky nějaké drama, se kterým by za rok bodovalo stejně, jako se mu to letos podařilo s Nashville. Laťka je nasazena dost vysoko, jelikož seriál dostal dvě herecké nominace na Zlaté glóby a umístil se tam jako jediný z letošních nováčků.

Jako vždy po přečtení nezapomeňte v diskuzi napsat názor, jestli si myslíte, že má něco z nabídky šanci ;) Tak a teď už hurá na to:

Evolve

Dramatický projekt s výkonným producentem Jaime Pagliou, který stojí za divem jménem Eureka (Heuréka: Město divů). Projekt je založen na knižní trilogii Toxic City od Tima Lebbona. Děj se začíná odehrávat dva roky poté, co se nad Los Angeles pustí záhadná biologická látka, město se tak stane toxickým a je nepřístupné zbytku společnosti. Malá skupinka obyčejných lidí mimo karanténu, která nevěří oficiální verzi, kterou jim předhodil guvernér, se vydává na misi s cílem zjistit pravdu o tom, co se doopravdy stalo městu a členům jejich rodin, kteří byli uvnitř dané oblasti. Objeví svět, ve kterém kdysi obyčejní lidé nyní mají nadpřirozené síly a mocná vláda se je snaží zničit.

Nepojmenovaný projekt

Scénáristé/pro­ducenti Revenge se asi nudí, takže si bokem vytváří nové náměty. Jeden z nich ABC zaujal. Děj se odehrává v zákulisí natáčení jedné denní soap opery a odhaluje lásky, životy a šílenství topícího se seriálu, jehož herci a štáb jsou o třídu šílenější, než jakákoliv zápletka, která se rozvíjí před kamerou. Produkuje Josh Duhamel.

SAGA

A máme tu potenciálního společníka pro nedělní Once Upon a Time. Autorka bestsellerové knižní série se pohřešuje. Žena se ztratila dřív, než stihla dokončit poslední díl její epické fantasy ságy, a fanoušci jejich knížek přijdou na to, že spisovatelka byla unesena do velmi reálného světa, ve kterém se její knížky odehrávají. Fanoušci se ji samozřejmě pokusí zachránit.

The Returned

A další potenciální seriál na motivy knižní předlohy, tentokrát podle stejnojmenného románu od Jasona Motta. Příběh se odehrává ve středoamerickém městečku, kam se mrtví vracejí, aby změnili životy těch, které opustili. Producentem projektu je studio Brada Pitta. (Část obalu knihy jsme využili jako obrázek k bleskovce.)

Bastards

Šest let po debutu komedie Ugly Betty se producentka seriálu Salma Hayek znovu spojila s tvůrcem Betty, Silvio Hortem. Společně pracují na soap opeře Bastards, která ukazuje divokou kubánsko-americkou rodinu. Životy jejích členů jsou obráceny vzhůru nohama v momentě, kdy se dozví, že jejich otec měl před pětadvaceti lety dítě se služkou. Jeho manželka nyní udělá vše proto, aby ochránila své děti a aby zabránila tomu, aby se temná tajemství rodiny dostala ven na světlo.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
jukab

jukab

Všechny pojmenované projekty vypadají zajímavě, jak se na ABC sluší a patří :)
hodně dávno
palino

palino

jednoznacne Evolve, zvysok nie je moja salka kavy.
hodně dávno
ševča

ševča

evolve by znělo dobře jako komedie, ale do tohohle se stejně nedá propašovat humor pro eureku typický,...
hodně dávno
Další články k tématu