Facebook Twitter E-mail
20. prosince 2012

Střípky: Z pohádky do pohádky

Vánoce už jsou tady, takže i na SerialZone dnes přeladíme do sváteční atmosféry. V nových střípkách se z velké části zaměříme na pohádkové, nadpřirozené a fantasy seriály. Vše pak ukončíme jednou neseriálovou, ale šťastnou zprávou. Příjemné čtení!

Arrow

Arrow bude po zimní pauze zase o něco krásnější. Seriál totiž navštíví dvě nové hvězdy, Colton Haynes a James Callis.

Haynes, kterého si fanoušci můžou pamatovat z letního seriálu stanice MTV, Teen Wolf (Vlčí mládě), se objeví jako Roy Harper, nádherný teenager, který se zamiluje do Oliverovy mladé ségry.

Calllis, známý z Battlestar Gallacticy, bude hostovat jako The Dodger, mezinárodně známý zloděj šperků, který své zločiny háže na nevinné. Když se ve městě ztratí vzácný rubín, Ollie se na to podívá. Vyšetřování ho dovede přímo k Dodgerovi, ale jak Ollie brzy zjistí, chytit ho nebude vůbec snadné.

Beauty and the Beast

U CW ještě zůstaneme. Další letošní novinka, Beauty and the Beast mezi sebe taky přizvala dva chlapy! Tentokrát bývalého hrdinu a někdejší lidský detektor lži.

Sendhil Ramamrthy (Heroes) získal vedlejší roli jako Gabe Lowen, návladní toužící po moci, který hodlá učinit městskému zločinu přítrž. Smyslem jeho práce se stane honba za Vincentem.

Na scéně se objeví také nový policejní psycholog, který se bude snažit dostat do Cathryniny hlavy. Brendan Hines, známý ze seriálu Lie to Me (Anatomie lži) se této úlohy zhostí v následující nové epizodě, která se bude vysílat 24. ledna.

Do No Harm

Letošní podzim James Cromwell páchal hrůzné činy mentálně nemocným v American Horror Story. V midseason se k bílému doktorskému plášti vrátí, tentokrát v novince Do No Harm. Jeho postavou bude zatím nepojmenovaný chirurg, který se objeví v zatím nespecifikovaném počtu epizod ;)

K seriálu se přidá také herečka Toni Trucks, které letos nevyšlo Made in Jersey. Ztvární doktorku Patricii Rivers, kterou si „hydovská“ osobnost hlavního hrdiny příliš neoblíbí.

Once Upon a Time

Naše milá čarodějka Rose McGowan se objeví v Once Upon a Time. Zahraje si mladou Coru v epizodě, která blíže zkoumá životní příběh Regininy matky.

Jestli šílené jablko spadlo daleko od stromu se potom dozvíme během hostování Gregoryho Itzina. Dvakrát na Emmy nominovaný herec se objeví v roli Alphonsa, otce doktora Victora Frankensteina. Objeví se ve dvanácté epizodě, ke které se již dříve upsal Chad Michael Collins.

True Blood (Pravá krev)

Pár týdnů poté, co ABC zrušilo novinku Last Resort, se herec Robert Patrick upsal HBOvskému True Blood (Pravá krev), kde od minulého léta hraje Alcidova otce.

V loňské sezóně se herec objevil ve třech epizodách. Letos se z něj stane jedna z hlavních postav, setkáme se s ním tedy mnohem častěji, a to i přes to, že oficiálně jsou herci z Last Resort stále vázáni smlouvou k Sony Pictures TV. Podle zdroje však pro něj udělala společnost výjimku a smlouvu mu uvolnila dříve, aby se mohl k True Blood přidat.

Baby boy pro Claire Danes

Nedělní finále Homelandu bylo velkým hitem. Po včerejšku má však hvězda seriálu, herečka Claire Danes o důvod víc slavit.

S manželem, hercem Hughem Dancym, se v pondělí, 17. prosince, stali rodiči malého chlapečka Cyruse Michaela Christophera Dancyho. Hereččin agent to včera potvrdil magazínu People.

Herečka i dítě jsou v pořádku.

Gratulujeme!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lizzy
před 257 týdny
Tak na Arrowa už se nemůžu dočkat a samozřejmě i na Rose ve OUaT. Tyjo ani...
Majef
před 256 týdny
Jupí! Tak na Rose se velice těším v čarodějkách jsem ji žrala, byla moje...
Anti~
před 256 týdny
Hlavně se těším na OUaT. Prostě úžasný seriál xD

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY