Facebook Twitter E-mail
22. prosince 2012

HIMYM a Leverage: obnoveno, nebo zrušeno?

Přemýšlel jsem, jestli začít tuto bleskovku dobrou zprávou nebo tou špatnou. I když, pro někoho je i ta dobrá zpráva vlastně celkem špatná… ale tak začneme tou relativně „dobrou“. :-)

HIMYM obnoveno pro 9. sérii

Po dlouhých, předlouhých jednáních, kdy to už vypadalo, že Jason Segel prostě řekne ne, nakonec v poslední minutě otočil a vyjednal si společně s ostatními herci a tvůrci novou smlouvu se stanicí CBS a 20th Century Fox TV.

Spekulovalo se o tom, že aktuální osmá série How I Met Your Mother bude poslední. Herci měli smlouvy právě na těchto osm sérií a filmová kariéra Jasona se neustále rozvíjela, a tak chtěl z HIMYM odejít. Nakonec se ale s ním a ostatními budeme v McLarenu potkávat ještě minimálně další rok…

Pro CBS to je důležitá zpráva, jelikož v pondělním vysílacím čase 20:00 čelila vysoké konkurenci vysílacímu bloku The Voice a Revolution, kdy s těmito dvěma formáty dohromady pravidelně NBC vyhrávala večery.

himym

Leverage zrušeno

Za to seriál Leverage (Dokonalý podraz) se po pěti sériích nachýlil ke svému konci. Kabelová stanice TNT totiž tento seriál v hlavní roli s oscarovým Timothy Huttonem zrušila. Finálová epizoda bude odvysílána o Vánocích, konkrétně 25. prosince.

Již před pár dny napsal výkonný producent Dean Devlin fanouškům seriálu otevřený dopis, ve kterém píše, že finále páté řady bylo naplánováno tak, aby sloužilo jako potenciální uzavření celého seriálu – už při natáčení pilotu se počítalo s touto epizodou jako s tou finálovou. Je tedy prý podle představ tvůrců, jak ukončit seriál. Proto doufejme, že „The Long Good-bye Job“ bude opravdu důstojným zakončením…

leverage


Tak co na to říkáte? Těší vás obnovení HIMYM, nebo byste seriál už ukončili? A mrzí vás zrušení Leverage?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ArchitectOfLight
před 252 týdny
Fakt škoda, že Leverage skončilo. Videla som posledný diel, ešte by sa dalo...
24ron24
před 211 týdny
Takže pridávam sa do diskusie keďže som dnes dopozeral Leverage všetkých 5...
Lill
před 198 týdny
Seriál nie, ale môžeš si prečítať knižky...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY