Facebook Twitter E-mail
22. prosince 2012

Druhá řada Gymplu, Smíchov už zítra, Lovci lebek na Coolu

Opět omrkneme dění v českém seriálovém světě. Začneme úspěchem Novy, které se Gympl s ®učením omezeným celkem vyplatil. A to tak, že se dočká druhé řady a to už na jaře. Tento seriál uspěl především u mladších diváků, ale i u těch starších si vedl celkem dobře. Ve skupině od 4 do 14 let oslovil kolem 41% publika a ve skupině 15 až 24 let přibližně také tolik. Kromě Gymplu se na jaře dočkáme také další řady pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar.

U Novy ještě zůstaneme, jelikož si přichystala další kanál, který hodlá spustit už zítra, 23. prosince. Kanál ponese název Smíchov. Už jsme vás o něm informovali v tomto článku.

Tuto bleskovku ukončíme zprávou o Prima Cool. 30. prosince ve 22.20 bude mít premiéru akční drama Breakout Kings, poběží pod názvem Lovci lebek. Děj se točí okolo veterána US Marshals Charlieho Duchampa a jeho kolegy Raye Zancanelliho, kteří přistoupí k netradiční metodě chytání uprchlíků; využijí služeb bývalých uprchlých zločinců k dopadení dalších uprchlíků. Toto drama zaujme časový slot po Dexterovi, jehož šestá řada bude na Coolu ukončena již zítra.

Tak co říkáte vy na obnovení Gymplu? Těšíte se na start Smíchovu?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MNTB
před 251 týdny
juuu breakout kings, ten seriál miluju a hodně mě mrzelo, když mi ho zrušili....
Lucik21
před 251 týdny
Mě se Gympl docela líbí, rozhodně je to jeden z lepších počinů Novy,...
TerkaC98
před 250 týdny
Smíchov mě nějak moc nezaujal, ale docela se těším na Lovce lebek, to by mohlo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY