Facebook Twitter E-mail
25. prosince 2012

Scullyová v Hannibalovi a další střípky

Dárky už jsou rozbalené a nyní přichází to pravé vánoční nicnedělání, lenošení a koukání na pohádky. Novinek ze seriálového světa je však stále dost, takže k nám nezapomeňte občas také zavítat a zkontrolovat si, jestli zrovna vaše oblíbená hvězda nemíří do úspěšného seriálu.

Dnes přichází na řadu zprávy o komediích Parks and Recreation a 30 Rock (Studio 30 Rock), a o dramatech The Client List, 90210, Hannibal a Army Wives.

Hannibal

Jak už název napověděl, Scullyová se objeví v tomto nadcházejícím dramatu. Tedy, nebude to přímo postava z kultovních Akt X, ale její představitelka, herečka Gillian Anderson.

V několika epizodách první série herečka ztvární doktorku Bedelii Du Maurier, terapeutku našeho slavného doktora Lectera.

„Každý terapeut potřebuje občas prozkoumat i svou vlastní hlavu. Jsme nadšeni, že si Gillian vybrala tuto roli pro televizní návrat po více než deseti letech,“ oznámil tvůrce seriálu, Brian Fuller. „Její inteligence i osobnost z ní dělají perfektní herečku, která bude pro našeho zlosyna rovnocennou partnerkou. Nemůžu být více nadšený.“

Parks and Recreation

Dva herci míří v novém roce do Parks and Recreation.

Jason Schwartzman, známý ze seriálu Bored to Death, bude hostovat jako Dennis Lerpiss, majitel VideoDome v Pawnee. Tento obchod je jediným nezávislým videoobchodem v Pawnee, ovšem nyní zažívá krušné časy. Na pomoc mu přijde Leslie.

Jean-Ralphio získá ségru-dvojiče. Tu si zahraje Jenny Slate. Ségra s úžasným jménem – Mona Lisa – se objeví minimálně v jedné epizodě. Jako prodejkyni v novém obchodě si ji najme Tom. A stejně jako její bratr, ani Mona Lisa není vzorná zaměstnankyně.

The Client List

Michael Beach získal vedlejší roli v nové sérii The Client List. Herec se objeví jako nový přítel Georgie (Loretta Devine). Je to bývalý muzikant, který vlastní bar, ve kterém žena pracuje.

V seriálu bude hostovat také Trevor Donovan, známý ze seriálu 90210. Zahraje si quarterbacka hrajícího v NFL, který navštíví The Rub, masážní salón/servis prostitutek. Má zvláštní fetiš, který může splnit pouze Jennifer Love Hewitt.

30 Rock (Studio 30 Rock)

Seriál se s fanoušky již brzy nadobro rozloučí. Říct poslední sbohem mu pomůže herečka Julianne Moore.

Ta si zopakuje roli Nancy Donovan, Jackovy lásky z dětství.

30 Rock zakončí své sedmileté působení hodinovým dílem 31. ledna.

90210

Teenagerovská soapka přidává do svých řad herce z One Tree Hill a Hellcats.

Robbie Jones zůstává věrný CW. V 90210 se objeví ve víceepizodní roli Jordana Wellanda, inteligentního publicisty, kterého velmi zaujme Naomi. Kromě milostné linky se jeho postava zaplete do více dějových linií současné páté série, bude důležitý až do samého závěru řady.

„Myslíme, že jsme s Robbiem vyhráli loterii, když souhlasil, že si u nás zahraje víceepizodní roli,“ řekli k jeho obsazení showrunnerky Patti Carr a Lara Olsen.

Army Wives

Sedmá série možná ztratila jednu z hlavních postav (o Kim Delaney jsme psali zde), ale to tvůrcům nebrání nabírat nové čerstvé tváře. Když se Army Wives vrátí s novou řadou, budou obohaceni o Torrey DeVitto, zpěvačku Ashanti a nováčka Elle McLemore. Všichni získali vedlejší role, objeví se tedy v průběhu celé série.

Z DeVitto (The Vampire Diaries, Pretty Little Liars) bude bývalá vojačka, která odejde z armády proto, aby se stala mámou.

Ashanti ztvární Latashu Durant, sexy a zábavnou matku třech dětí, která řídí rodinu a manželství pevnou rukou.

McLemore si zahraje Holly Gordon, milou holku z farmy, která si nedávno vzala vojáka.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 251 týdny
Myslíš ty bannery místo klasických obrázů? :) Taky se mi to líbí a Fruikovi...
zipacna
před 251 týdny
Ano, myslel jsem ty bannery. Tu druhou část jsem moc nepochopil. Jak si to...
ragelly
před 251 týdny
Jj, beru je normálně z netu :) Právě zatím jsem se snažila nevybírat ty...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY