Facebook Twitter E-mail
26. prosince 2012

Svět pilotů: Nový Big Bang?

Ještě pár podobných článků a pro letošek bude konec. Alespoň námětů, potom ještě přijde výběr pilotů aneb šťastlivců, kterým se podařilo zaujmout i přes letošní obří konkurenci. Ale to je ještě daleko. Zatím jsme stále pouze u námětů.

Dnes se podíváme na CBS, stanici, která fanouškům nabízí především kriminálky, ale také úspěšné komedie typu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) nebo Two and a Half Men (Dva a půl chlapa).

Podíváme se na tři komedie a jedno drama, které stanici zaujaly. Pak už nezbývá nic než otázka, zda se zalíbily i vám.

Darkness Falls

Kriminální drama, kterých je u CBS plný týden. Tohle je od výkonné producentky Criminal Minds (Myšlenky zločince), Ericy Messer.

Hlavními postavami jsou psycholog u FBI a specialista na vraždy, kteří cestují po USA, aby řešili ty nejtemnější a nejzvrácenější vraždy.

Mother's Day

Letos hodně projektů čerpá z izraelských formátů a seriálů. Mother's Day není výjimkou. Za tímto nápadem stojí výkonné producentky seriálu Smash, Julie Rottenberg a Elisa Zuritsky.

V čele příběhu stojí čtyřicetiletá Ella, která, aby dokázala úspěšně řídit svůj náročný život (být matkou třech dětí, milenkou, přítelkyní a úspěšnou pracující ženou), neustále lže. Lež využívá k tomu, aby se dostávala z prekérních situací, i když se do nich kvůli lžím naopak často také dostává.

How to Grow Up

Třicetiletý právník v sobě nalezne své dětské já poté, co objeví videokazety, na které si jako desetiletý kluk nahrával osobní zprávy pro svou dospělou verzi. Každá zpráva obsahuje originální poselství o tom, jak nikdy nevyrůst a nestát se tak tím „blbým a nudným dospělým“.

Projekt produkují Jeff a Jackie Filgo.

Mom

Král komedie, Chuck Lorre, se snaží ještě více rozvíjet vztahy s CBS. Lorre stanici nadhodil nový půlhodinový komediální projekt, který se rychle dostal na špičku v žebříčku nových potenciálních hitů. Stanice rovnou objednala pilot.

Hlavní postavou je čerstvě střízlivá svobodná matka, která se snaží dát svůj život dohromady v Napa Valey. Lorre se tímto projektem vrací ke komediím v čele s hlavní ženskou hrdinkou. Již dříve měl s tímto formátem úspěch, konkrétně u seriálů Grace Under Fire (Grace v jednom kole) a Cybill z 90. let.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Wafe
před 251 týdny
Je to fotka k letošnímu vánočnímu speciálu Doctora Who.
Martysek
před 251 týdny
Wafe - aha díky, na ten zrovna nějak nekoukám, tak neznám. Díky:-)
ševča
před 249 týdny
no tak to první je neoriginální jako máloco. how to grow up možná, ale opravdu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY