Facebook Twitter E-mail
26. prosince 2012

The Střípky

Seriálů je spousta. Střípků je tedy logicky taky spousta. Proč si s nimi tedy někdy nepohrát a neservírovat vám je nějak tematicky?

Již dříve jsme měli Pohádkové střípky, Sitcomové, Obnovovací, Reality nebo třeba Novinkové střípky. Dnes si dáme novinky ze seriálů, které mají ve svém názvu určitý člen The.

The Americans

30. ledna začne na kabelovce FX dlouhoočekávané špionážní drama The Americans. Hlavní herecké obsazení obohatí vítězka Emmy, herečka Margo Martindale.

Ta si minimálně v osmi epizodách první řady zahraje postavu Claudie, agentky KGB, která ilegálně žije v USA. Ta je prostředníkem, který předává úkoly hlavnímu manželskému páru, ruským špehům Philipovi a Elizabeth Jenningsovým.

Herečku jsme naposled mohli vidět v jedné z hlavních rolí v loňském neúspěšném seriálu A Gifted Man.

The Following

Davida Zayase si možná vybavíte zrole v zabijáckém Dexterovi.

Narozdíl od Dextera si zde ale bude velmi dobře vědom toho, kdo je sériovým vrahem. Zayas bude hostovat ve foxovské novince The Following. Objeví se v desáté epizodě jako Tyson, bývalý agent FBI a dobrý přítel Ryana (Kevin Bacon), který se brzy zaplete do velkého případu.

The Following má premiéru 21. ledna.

The Good Wife (Dobrá manželka)

Seriál The Good Wife (Dobrá manželka) se s novými epizodami v lednu vrátí obohacen o další hostující hvězdu. Tentokrát jde o herečku Margaret Colin.

Herečka, známá rolí Eleanor Waldorf v nedávno skončené Gossip Girl (Super drbna) míří do Lockhart Garden.

„Právě natáčím epizodu The Good Wife. Konečně jsem zpátky ve vysokých podpatcích a ramenních vycpávkách. Hraju právničku,“ uvedla Colin.

The Killing

Zrušené a poté od-zrušené drama The Killing se sice vrátí, ale bez jednoho z hlavních představitelů.

Billy Campbell, který hrál starostu Darrena Richmonda, se ve třetí sérii již nevrátí.

Mireille Enos a Joelem Kinnamanem se pravděpodobně opět uvidíme, chybět potom naopak budou truchlící rodiče Michelle a Brent Sexton.

The Mindy Project

The Mindy Project vyhazuje a povyšuje postavy jak na běžícím páse. Nyní přišla řada i na Beth Grant.

Herečka, která v seriálu ztvárňuje protivnou zdravotní sestru Beverly, byla povýšena mezi hlavní postavy. Zatím se objevila pouze v druhé epizodě, která se z velké části točila kolem ní a jejího vyhazovu (ukradla lahvičky s krví a praštila svého šéfa).

Zatím se neví, proč se Beverly vrátí, ani kdy přesně to bude.

The New Normal

Dokážete si to vůbec představit? The New Normal se v novém roce vrátí ještě víc sexy než dosud!

Seriál si k hostování zamluvil dva hezounky. Prvním z nich je Mark Consuelos (American Horror Story), druhým pak John Stamos (Glee).

Oba se objeví v epizodě Gaydar. Consuelos si zahraje herce v „Sing“, show podobné Glee, kterou Bryan vytvořil. Rocky se do něj hned zakouká.

Ze Stamose bude kolega Jane, jehož sexualitu bude zpochybňovat konzervativní babička.

The Office (Kancl)

Fanoušky basketbalu určitě potěší, že předtím, než se Kancl nadobro zavře, stihne se v něm objevit člen Síně slávy, hráč Julius Erving aka Dr. J.

Sportovec si zahraje sám sebe, když se v jedné z lednových epizod stane sponzorem pro Jimův sportovní byznys, který se snaží rozjet ve Philadelphii.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Larion
před 289 týdny
Jen bych chtěla upozornit, že David Zayas hraje v Dextrovi Angela Batistu,...
Pajky
před 289 týdny
Angel z Dextera na toho se těšim, ale jak je psáno již nade mnou. Tenhle...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY