Facebook Twitter E-mail
27. prosince 2012

Svět pilotů: Robin Hood na CW!

Pomalu ale jistě se loučíme s projekty, které mají šanci dostat se do vysílání v příští sezóně. Seraphine313 vám chystá informace k NBC, já vám dnes nabídnu FOX a CW.

Zatímco FOX se snaží hledat nové komedie, teen stanice CW se líbí úspěch jejího Arrowa a skočila proto po dalším hrdinském námětu.

Sherwood (CW)

Je možné, že se na obrazovkách objeví ten původní a originální Arrow – Robin Hood.

Stanice si objednala scénář pilotu pro Sherwood, dobové drama odehrávající se v Anglii kolem roku 1072. Hlavní postavou je vznešená žena, která se spojí s Robinem Hoodem a jeho partou, aby společně našli a osvobodili jejího přítele, kterého unesli normanští vojáci.

Pilot píše Tze Chun (Cashmere Mafia), výkonným producentem je Dan Jinks (Emily Owens, MD).

Linda Green (FOX)

A je tu další britská adaptace. Jde o stejnojmenné britské hodinové drama, které se vysílalo v letech 2001–2002. Produkce se ujme Paul Abbott, který stojí za britskou i americkou verzí Shameless.

Linda Green je policejní seriál odehrávající se v Bostonu, Příběh se točí okolo hrdinky Lindy a jejích tyř nejlepších přátel, třicátníků, kteří se snaží zvládnout lásky, manželství a mít stabilní život. Nejsou to žádní svatoušci; každá epizoda na ně nahlíží v jejich pokusech být ke světu o trošku milejší. Ale jen o trošku.

Nepojmenovaný projekt (FOX)

Natasha Lyonne byla obsazena do hlavní role v tomto půlhodinovém komediálním projektu, kterému FOX objednalo zatím jen scénář. Projekt píšou tvůrci Mr. Sunshine, Alex Barnow a Marc Firek.

Hlavní postavou je Stella, která jde čerstvě z odvykačky a rozhodne se, že začne nový život jako střízlivá a zodpovědná dospělá osoba. Přestěhuje se proto ke svému bratrovi a jeho mladé rodině.

Dirty Blondes (FOX)

I zde už jsou obsazeny hlavní role, které získaly Rachael Harris (na obrázku) a Angela Kinsey. FOX objednalo pilot.

Obsazení těchto dam je logické, jelikož seriál čerpá z jejich reálných životů a společného přátelství. Hlavní hrdinky jsou v seriálu nejlepšími přítelkyněmi již šestnáct let. Obě jsou rozvedené a tato zkušenost je ještě více sblíží.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 255 týdny
Tak možná za dvacet třicet let. Jsou to nové seriály, navíc americké, není...
Seraphine313
před 255 týdny
Čarodějky možná, ale Smallville? Vždyť to dojelo loni :D spíš jsem...
ševča
před 254 týdny
sherwood bych brala. je to historické a nezní to tak uhozeně jako ta teen marie...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY