Facebook Twitter E-mail
31. prosince 2012

Bude seriálové Twilight?!

Je tu šance, že by se slavná sága Twilight (Stmívání) mohla objevit v seriálové podobě? Je.

Světem filmu se šíří myšlenka předat fanouškům tento populární příběh o upírech a vlkodlacích novým způsobem. Jedna z možností je také natočit to jako seriál.

Poslední film ságy se do kin dostal v listopadu a vydělal velké peníze. Spousta lidí chce tok peněz udržet a jsou proto otevřeni novým možnostem. V návrhu se mluví o seriálu nebo televizním spin-offu, který se bude odehrávat ve stejném světě jako filmy, nicméně součástí příběhu nebude hlavní trojice postav.

Když se tedy neobjeví Bella, Edward ani Jacob, na koho by se měl projekt soustředit? Jednou z možností je udělat hlavní postavy z Vlčí smečky.

Je ale v seriálovém světě pro takový projekt ještě místo? Dokázal by seriál konkurovat takovým stálicím, jakými jsou True Blood (Pravá krev), The Vampire Diaries (Upíří deníky), Teen Wolf (Vlčí mládě) a občas také Supernatural (Lovci duchů)? Nepřesytí se fanoušci všech těch upírů a vlkodlaků? Těžko říct.


Které postavy z knih Twilight byste si dokázali představit v čele seriálu? A která stanice by se pro Twilight nejvíce hodila? Koukali byste?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

xwamp
před 249 týdny
Jen žádný seriál Twilight.I když se mi filmy líbí a knížky také, copak není...
Tawni
před 87 týdny
Já nevím, mně přijdete všichni zbytečně kritičtí. Ten seriál by pravděpodobně...
ševča
před 87 týdny
Podívej se na datum. To už dávno není aktuální problém.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY