Facebook Twitter E-mail
1. ledna 2013

Kočka z The Walking Dead míří do Once Upon a Time

Seriálový nováček, který se divákům v první významnější roli představil v AMCčkovém zombíckém The Walking Dead (Živí mrtví), doplní herecké obsazení seriálu Once Upon a Time.

Herečka Sonequa Martin-Green seriál obohatí o tajemnou novou postavu jménem Tamara. Tamara je popisována jako okouzlující a oblíbená žena, která je zároveň velmi ambiciózní a nebojí se jít za tím, co chce. Zatím se počítá s tím, že se Tamara bude objevovat víceméně pravidelně v průběhu současné série. Je také šance, že s ní tvůrci budou pracovat i v třetí řadě.

Herečka začala svou seriálovou kariéru opravdu nedávno. Ve Walking Dead ji tvůrci představili teprve v nedávno odvysílaném zimním finále třetí série. Martin-Green hraje Sashu, členku skupiny přeživších, kteří zrovna objevili vězení. V této roli se bude objevovat i nadále, až se seriál vrátí na obrazovky se zbylými epizodami současné řady.

Kromě Walking Dead se herečka objevila v malých rolích také v The Good Wife (Dobrá manželka) a NYC 22.

V seriálu, konkrétně v patnácté epizodě (The Queen Is Dead), bude hostovat také britská herečka Lesley Nicol, kterou si fanoušci vybaví díky roli paní Patmore v Downton Abbey (Panství Downton). Tato epizoda se začne natáčet v následujících dnech.

Pokud se vám po Once Upon a Time stýská a nemůžete se dočkat nových epizod, mrkněte alespoň na promo k nadcházející epizodě, které naznačuje, co se nyní stane, když SPOILER
pohádkové postavy mají možnost opustit Storybrooke:

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 250 týdny
Prvně jsem koukla na fotku herečky a už jsem se chtěla znovu koukat na TWD,...
Majef
před 249 týdny
Kruci! Štve mě, že vždycky když se nejvíc těším na nějaký seriál tak ho na...
Aria555
před 249 týdny
teším sa na OUaT

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY