Facebook Twitter E-mail
4. ledna 2013

Promo videa: Arrow, Suits, a Walking Dead se vrací!

Minule jsme vám přinesli promo videa k seriálům v midseason, teď se podíváme na ty ostatní, které absolvovaly „jen“ vánoční pauzu. Seriály Chicago Fire, American Horror Story, Guys With Kids a pár dalších už svoji jarní premiéru mají za sebou; dneska se zaměříme na oblíbené seriály Arrow, Živí mrtví a Suits. A pak bude jedno malé překvapení :)

Nejdříve ale slibované Suits

První epizoda s názvem Blood In The Water vás čeká 17. ledna. Buďte připraveni, protože slabí budou sežráni. ;)Burned

Tak se jmenuje nová epizoda seriálu Arrow, první v tomto roce. Bude se vysílat ve středu 16. ledna. Těšte se, protože tento hit stanice CW se rozhodně nechce ztratit mezi ostatními seriály!I zombie chtějí své místo na slunci

Možná trochu předčasně, ale na YouTube zaznamenal neskutečný úspěch. Mluvím o traileru na nové epizody seriálu Živí mrtví, které se na AMC začnou vysílat 10. února.A na závěr…

vám přinášíme malé překvapení v podobě sneak-peeku z první jarní epizody „Pretty Little Liars“:. Více uvidíte už 8. ledna v epizodě She's Better Now.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Majef
před 257 týdny
nevermore: Ano já vím, že to je o zabíjení, ale mohli by přestat zabíjet...
Lufinesha
před 257 týdny
Konečně, už se těším na Arrow, PLL a TWD!
Russell
před 257 týdny
Na Arrow se fakt těším, i když jsem to nečekal, tak se mi ten seriál dost...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY