Facebook Twitter E-mail
5. ledna 2013

Promo videa: Castle v obležení, Chirurgové a OUAT na scéně

Přestože už spousta seriálů svoji jarní premiéru měla, pořád ještě zbývá dost těch, které se na obrazovce nestačily objevit. Proto vás v poslední době zásobujeme spoustou promo videí, která by vás měla co nejvíce natěšit na další díly vašich oblíbených seriálů.

Jako třeba Chirurgové

Nestárnoucí seriál, který rozjede druhou půlku své deváté sezóny 10. ledna epizodou Things We Said Today.A do pohádky…

Stejně tak se vrátí i hitovka stanice ABC, Once Upon a Time. Už tuto neděli čekají na diváky nové epizody tohoto pohádkového fenoménu posledních let.Na ABC se nám to nějak zamotává

Castle se v páté řadě má co otáčet. A po první jarní epizodě zjevně bude muset ještě víc – do bytu se mu totiž nastěhuje jedna velice nežádoucí osoba. Zbytek v promo videu ;)A na konec?

Na konec vám ukážeme promo z druhé řady jednoho seriálu, který byl velice oblíbený, skončil, a stanice TNT ho znova restartovala. Víte, o který jde? Samozřejmě o Dallas. První díl druhé série uvidíte už 28. ledna.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maedhros
před 254 týdny
Nemůžu se dočkat dalšího dílu OUAT. Nechť to znovu započne! :)
Majef
před 254 týdny
Souhlasím se všemi. Na OUAT se těším jak malé děcko na Ježíška :D No promně to...
JosephineMarch82
před 224 týdny
Rumpelstiltskin rulez!!!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY