Facebook Twitter E-mail
4. ledna 2013

The Big Bang Theory se po Vánocích vrací na vrcholu

A prý že je ta vánoční pauza strašidelná. Kdo se bojí a posléze svádí neúspěch na to, že fanoušci třeba jen zapomněli po tak dlouhé době pustit televizi, teď jen tiše sedí a ani nedutá.

The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) totiž všechny tyto kecálky přesvědčilo o pravém opaku.

Seriál se ve čtvrtek večer vrátil na obrazovky po třítýdenní pauze a dokázal k obrazovkám přilákat největší počet diváků v celé své historii – bylo jich 19 milionů!

Ti, kteří americké sledovanosti trošku sledují a mají přehled, ví, že Big Bang každý týden předvádí nadprůměrné výsledky. I tak ale… 19 milionů? V dnešní době, kdy se málo co dostane nad deset? To je prostě bomba.

Kromě sledovanosti zaznamenal seriál rekord i v ratingu – 6.0.

Pro srovnání: Minulou epizodu sledovalo 16,77 milionů diváků s ratingem 5.4.

Z těchto čísel těžilo Two and a Half Men (Dva a půl chlapa), které se vysílalo po Big Bangu. Chlapi měli nejlepší čísla od začátku této sezóny.

Většina ostatních seriálů zatím vysílala opakování starých epizod, což Big Bangu jistě taky nahrálo. Navíc tato čísla zatím nejsou finální, je možné, že se ve výsledku mírně sníží (nebo naopak zvýší). Každopádně tak či tak je to skvělý výsledek.

EDIT: Čísla se nakonec zaokrouhlila nahoru. Epizodu sledovalo 19,25 milionu diváků a rating se vyšplhal k bezkonkuren­čímu 6.1.


Viděli jste už novou epizodu? Líbila se vám? Zasloužila si takovéto rekordy?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vegen
před 289 týdny
Byla to jedna z nej epizod BBT, takže zasloužené číslo :)
vejdelkova.jana
před 288 týdny
souhlasím, tenhle díl se mi taky nezdál zas tak moc bezva... :)
cervenakZ
před 286 týdny
Nemyslím, že to jde s  kvalitou až tak dolů- Více postav má zase více...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY