Facebook Twitter E-mail
5. ledna 2013

Shledání v Raising Hope a lesbička zpět v Modern Family

A už to začíná. Během svátků byl klid, takže byl čas na dodělání starých restů. Nyní už ale naplno vycházejí nové informace, teasery, proma, rozhovory a mnoho dalších věcí, které mají za úkol navnadit fanoušky na sledování nových epizod.

V dnešní bleskovce se zaměříme na castingy. Přečtěte si, kdo se chystá do 30 Rock (Studio 30 Rock), 90210, Grey's Anatomy (Chirurgové), Modern Family (Taková moderní rodinka), Raising Hope (Vychovávat Hope) a The Mentalist (Mentalista.

30 Rock (Studio 30 Rock)

Ve 30 Rock přivítají v závěrečném díle seriálu velké jméno. Bude zde totiž hostovat Nancy Pelosi, vůdkyně menšiny Sněmovny reprezentantů (kdo by tomu nerozuměl, je to přibližně to samé, jako předseda té strany, co je v ČR v Poslanecké sněmovně v opozici). A není to její první role před kamerou. Už v roce 2010 účinkovala v kuchařské show Top Chef.

Do 30 Rock ji pozvala její kamarádka, herečka Tina Fey, která v seriálu přivítala i jiné americké politiky – např. Ala Gorea, Condoleezzu Riceovou a Michaela Bloomberga. Nancy Pelosi se v seriálovém finále zároveň setká i s raperem Ice-T a Julianne Moore, dalšími hvězdami pro tento díl.

90210

90210 pro obsazení nové role zalovilo ve vodách Alias.

Merrin Dungey, která hrála nejlepší přítelkyni / chladnokrevnou zabijačku naší hlavní superagentky Sydney, bude v jedné z únorových epizod 90210 hostovat jako soucitná terapeutka, která byla přidělena Liamovi poté, co byl zadržen po potížích se zákonem.

Kromě Aliasu jsme herečku mohli vidět také v Revenge, Better Off Ted, Hung (Na velikosti záleží), nebo třeba The King of Queens.

90210 bude pokračovat s novými epizodami od 21. ledna. Změní se jeho vysílací čas – poběží v devět večer, předskokana mu bude dělat novinka The Carrie Diaries.

Grey's Anatomy (Chirurgové)

I když se Grey's Anatomy (Chirurgové) vrátí až příští týden, už nyní se ví, která herecká hvězda bude nejnovějším přírůstkem seriálu.

Šťastný los padl na herce Eddieho Jemisona, kterého si můžeme pamatovat ze seriálu Hung (Na velikosti záleží).

Objeví se někdy později v současné sérii. Mnoho informací o jeho roli zatím není známo. Ví se ale, že jeho postava se bude jmenovat Stan Grossman a půjde o chytrého a milého nerda. Jeho působení se protáhne na více epizod.

Grey's Anatomy si herce zamlouvá jako na běžícím páse. Již dříve jsme psali o tom, že se k seriálu připojí herečka Constance Zimmer (Entourage, Boston Legal).

Modern Family (Taková moderní rodinka)

Pam je zpátky!

Wendi McLendon-Covey, která v Modern Family (Taková moderní rodinka) hrála neústupnou lesbičku Pam, si na jaře tuto roli zopakuje. Tentokrát se však objeví bez své drahé polovičky (Michaela Watkins).

Tentokrát se Cam a Claire rozhodnou Pam najmout, aby jim asistovala s renovací jejich domu. „Myslím, že Cam má ohledně renovace několik nápadů, o kterých se s Claire – jak jinak – hádá,“ řekla herečka. „Rozhodnou se proto do sporu zapojit Pam. Uvidíme, jaké budou mé dovednosti,“ směje se. „Těším se, až budu vědět, jestli umím zacházet s kladivem.“

Herečka se kromě Modern Family objeví také ve třech epizodách nové série Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení). Seriál se vrátí 4. února.

Raising Hope

Yes, Dear, jsme opět spolu. Tak se asi budou vítat Mike O'Malley a Liza Snyder.

Obě hvězdy tohoto seriálu z počátku milénia se na jaře potkají v Raising Hope (Vychovávat Hope). Oba budou hostovat jako pár, který najde starou sexuální videonahrávku, kterou Burt a Virginia před lety natočili.

„Jakožto jeden z největších fanoušků Yes, Dear jsem tímto shledáním nadšený,“ řekl výkonný producent seriálu, Greg Garcia. „Nemůžu se dočkat, až budu znovu pracovat s Mikem a Lizou. Dva neuvěřitelně vtipní lidé, kteří jsou pro mě vždy zárukou dobré zábavy.“

Herci v Yes, Dear ztvárnili manželský pár Jimmyho a Christine Hughesovi. Hráli je šest let, až do roku 2006. O'Malley je nyní vedlejší postavou v Glee.

Raising Hope se vrací 8. ledna. V této epizodě se objeví Christopher Lloyd.

The Mentalist (Mentalista)

Pravá ruka Abu Nazira míří do Mentalisty.

Herečka Zuleikha Robinson, známá ze seriálu Homeland, se objeví v jedné z nadcházejících epizod The Mentalist.

Ztvární doktorku Soniu Kidd, chytrou vědkyni, která se specializuje na biologické kořeny vrahů. Ta potká Janea a spol., když je jeden z jejích nejlepších studentů zavražděn. Jane doktorku velmi zaujme, především svými přesnými instinkty, které využívá k analýze lidského chování.

Kromě Homelandu se herečka objevila také v Lost (Ztraceni) a Rome (Řím).

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 249 týdny
Už se těším na Mentalistu :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY