Facebook Twitter E-mail
6. ledna 2013

Hádanka: Kdo do toho praští v Hart of Dixie?!

V jarní epizodě seriálu Hart of Dixie se my fanoušci dočkáme zásnub a svatby!

Tvůrkyně show Leila Gerstein prozradila: „Některé z našich postav budou mít velkou svatbu, která se odehraje v šestnácté epizodě a v předchozí, patnácté, uvidíme i zásnuby. Bude to sranda.“

Takže nějaké hrdličky se dostanou až k oltáři a my si uvedeme páry, u kterých je to více či méně možné.

ZOE A WADE
Těmhle dvěma to nějakou dobu trvalo, než si spolu začli a až nyní se odhodlali k tomu, aby spolu chodili i na veřejnosti. Ale to neznamená, že do toho nemohou hned praštit. Wade už jednou ženatý byl, takže se umí usadit a doktorka je známá tím, že dělá velké, odvážné (bláznivé) kroky, takže proč by to nemohli být oni dva?

GEORGE A TANSY
Tento nový pár, které mu to očividně klape, sice v nejnovější epizodě se smíchem vyřešil nedorozumění s nabídkou k sňatku, ale kdoví, na čem bude za pár měsíců.

ZOE A GEORGE
To, aby si to tento pár mohl nakráčet k oltáři, by nejspíše chtělo více času. Navíc jsou oba šťastní v jiných vztazích, ale koneckonců tohle je Hart of Dixie, takže není nemožné, že by si Zoe a George, odkopnutí a osamělí, nemohli před knězem slibovat věrnost až navěky.

GEORGE A LEMON
To tu sice už jednou bylo, ale čas rány zahojí a navíc se říká, že se člověk nikdy úplně nepřenese na svoji první lásku.

LEMON A LAVON
Lemon stále k Lavonovi něco cítí, jenže ten je na ni nyní naštvaný, ale třeba si konečně uvědomí, že jsou si souzeni a že konečně nadešel jejich čas. A navíc, Lavon už má koupený prsten.

LAVON A RUBY
Vypadá to, že Ruby dala Bluebell sbohem, přece jen si uvědomila, že ani jeden z nich nehodlá ustoupit, a ne že by tomu odhalení Lavonovy bývalé lásky nepomohlo, jenže Gerstein prozradila, že Ruby bude pryč jen na nějakou dobu. Tudíž je možné, že vyřešení problémů je přivede až před oltář.

BRICK A EMILY
Kdoví, třeba se Emily vrátí akorát včas za jarní svatbu.

BRICK A SHELBY
Co začalo jako záležitost na jednu noc může být přeci zakončeno svatbou.

ANNABETH A ZÁHADNÝ MUŽ
Je jen otázkou času, kdy si naše oblíbená vedlejší postava najde chlapa a třeba Annabeth pan správný tak okouzlí, že se hned vezmou. (Co takhle Travis Van Winkle jako Jonah Breeland?)

WANDA A TOM
A co třeba nejroztomilejší pár v Bluebell? Chodí spolu už poměrně dlouho, tak proč si konečně neříct ano? A určitě by jejich svatba byla sranda.

V komentářích tipujte, koho byste vy rádi viděli se brát a tady ještě promo na příští epizodu, která bude odvysílána 15. ledna 2013.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lizzy
před 254 týdny
Já bych řekla že to bude dr. Breeland. Celkem dost bych to přála i Lemon a...
LuciaG
před 254 týdny
Na takých 90% tipujem Toma a Wandu. Ale priala by som to aj Lemon a Lavonovi......
ševča
před 253 týdny
to může být myšleno zásnuby jako večírek, takže klidně. mám pocit, že už jsem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY