Diskuze k článku Novinka pod lupou: Ochránce (Česká televize)
avatar uživatele
AislinK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
28. 9. 2021 / 16:26:55 (před 2 roky)
off

První díl jsem bohužel neviděla, ale druhý a třetí ano a za mě super počin. Těším se na další. Ač ano, člověka fakt mrazí, že se tohle ve společnosti děje.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
28. 9. 2021 / 17:06:20 (před 2 roky)
off
AislinK napsal(a):

První díl jsem bohužel neviděla, ale druhý a třetí ano a za mě super počin. Těším se na další. Ač ano, člověka fakt mrazí, že se tohle ve společnosti děje.

To teda.. Já bych rozhodně byla pro navrácení tělesných trestů do škol. Rozhodně od druhého stupně vejš. Mlátit ten dobytek od rána do večera. A pokud by si rodiče náhodou stěžovali, tak by ji chytli taky za to, že si ty svoje smrady neumějí zkrotit a vychovat. Seriály jako je tenhle člověka jenom utvrzují v tom, proč by se lidi už neměli dál množit.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
AislinK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
28. 9. 2021 / 21:00:38 (před 2 roky)
off
andromache napsal(a):

To teda.. Já bych rozhodně byla pro navrácení tělesných trestů do škol. Rozhodně od druhého stupně vejš. Mlátit ten dobytek od rána do večera. A pokud by si rodiče náhodou stěžovali, tak by ji chytli taky za to, že si ty svoje smrady neumějí zkrotit a vychovat. Seriály jako je tenhle člověka jenom utvrzují v tom, proč by se lidi už neměli dál množit.

Nejsem si jistá, že zrovna tělesné tresty jsou řešení. Já za celý život doma schytala jednu jedinou facku a vyrostla jsem, myslím, v poho. Ve výchově to je, o tom žádná, ale nejsem úplně zastánce nějakých surovostí. Zvlášť když jsem u nás viděla, že to jde i jinak.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
28. 9. 2021 / 21:45:57 (před 2 roky)
off
AislinK napsal(a):

Nejsem si jistá, že zrovna tělesné tresty jsou řešení. Já za celý život doma schytala jednu jedinou facku a vyrostla jsem, myslím, v poho. Ve výchově to je, o tom žádná, ale nejsem úplně zastánce nějakých surovostí. Zvlášť když jsem u nás viděla, že to jde i jinak.

A to já zas jo. Jsem zastáncem přísloví škoda rány, která padne vedle.. Zvlášť u kluků v pubertálním věku. Ti se fakt musí držet na hodně, ale hodně krátkém vodítku a být rádi, že můžou dýchat... A ne jim ještě povolovat. Pak to vede k šikaně.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Michal Michalis Miki
Dlouholetý uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
3. 10. 2021 / 16:33:54 (před 2 roky)
off

Nejhorší je na tom fakt, že to ve školství často bývá ještě mnohem horší