Facebook Twitter E-mail
6. ledna 2013

Spoilerland: Vrací se Lhářky i Castle!

Tento týden už bude o dost pestřejší. Pomalu ale jistě se na obrazovky vrací všechny oblíbené seriály, a to jak po vánoční pauze, tak také nové série oblíbených seriálů z kabelovek.

V dnešním spoilerlandu se podíváme na pět seriálů (s výrazným zastoupením stanice ABC Family), které se nám připomenou v pondělí a v úterý. Na co se můžeme těšit v Bunheads, Castlovi, Switched at Birth, Pretty Little Liars a The Lying Game?

Bunheads

Druhá půlka série nabídne divákům Michelle, která se vzdala svého života v malém městě a šla hledat třpytivou slávu. „Michelle je ve Vegas, spí na pohovce u kamarádů a pracuje v kasinu jako asistentka kouzelníka. Je to vážně smutné,“ žertuje její představitelka Susan Foster.

A zpátky v městečku? Taneční studio bylo uzavřeno a holky neví, co dál. Nikdo se nehýbe z místa, všichni zatím jen vyčkávají.

Pokud se však bojíte, že tím pádem bude v seriálu ještě méně tanečních kreací než dosud, nemusíte. Foster slibuje, že ve druhé polovině série bude mnohem více tance.

Castle

Všechny asi nejvíce zajímá, jak to bude dál s našimi novými hrdličkami, Rickem a Kate. Tvůrce seriálu, Andrew Marlowe, se k tomu vyjádřil: „Máme je nechat na pokoji? Ať se pohodlně zabydlí v novém vztahu? Ať mají šanci pořádně se poznat a posílit svou lásku? Ale ne, vždyť diváci chtějí drama!“

Drama přinese hned v pondělní epizodě Castlova ex Meredith, která se zabydlí u něj v bytě… kde mimochodem zrovna žije také Kate. Kromě toho se představitelé budou předhánět v kupování perfektního dárku k Valentýnu.

Máme i jednu dobrou zprávu pro fanoušky Firefly! Marlowe připustil, že se v epizodě s hostující Ginou Torres objeví narážky na tento seriál. „Myslím, že na něco přijdeme, ale jsem si jistý, že něco vymyslí i Gina a Nathan.“

Později v sérii se dozvíme také více o tom, kdo je Esposito, jaký byl jeho život, když vyrůstal. Vrátí se také senátor Bracken (Jack Coleman), s kterým se na světlo dostane pár kousíčku ze záhady, která provází Johannu Beckett.

Switched at Birth

Na začátek trochu šoku. „Je to divné, ale Bay není tuto sérii rebelka,“ svěřila se Vanessa Marano. „Poctivě studuje. Poslouchá své rodiče. Je prostě hodné dítko.“ A co za takovou snahu dostane? Vskutku se jí okolí odmění… nařčením z podvádění! Po tomto skandálu se Bay setká s novými přáteli.

V jejím milostném životě se toho moc měnit nebude. „Odpustila Emmettovi, což je fajn,“ řekla herečka. „Ale chce, aby byli jen přátelé. Není připravena na to, aby se vrátili tam, kde byli předtím, i když on to chce.“

Co se týče Angela a jeho dítěte… je vůbec jeho? „To vám nemůžu říct. Ale řeknu tohle: Angelo je očividně fanouškem testů otcovství.“

Pretty Little Liars (Prolhané krásky)

Velký zlý Toby je tu a pokud výkonný producent PLL, Oliver Goldstick, nekecá, tak se Toby ani nikam nechystá. „S Tobym to jde z kopce. Vše, co potřebujete vědět, je, že má hodně silnou motivaci k tomu, aby tyhle holky potopil. Je to oběť, se kterou dívky musí počítat za to, že Toby piká za něco, co neudělal.“

Dozvíme se víc o smrti Alison, o tom, jak moc je do ní zapletený Byron. Bude to prý šokující a vyjasní to pár věcí, které jsou zatím mlhavé.

Tajemství Arie o dítěti značně ovlivní její vztah s Ezrou, oba budou muset čelit dosud největšímu testu, jaký je kdy potkal.

Mona bude zpět a bude chtít pomstu, i když se ze začátku bude tvářit nevinně. Meredith se pro holky stane novým trnem v oku.

The Lying Game

Jak se dalo očekávat, Emma a Sutton se budou stále více podobat jedna druhé. „Sutton se přistihne, že při pohledu na Emmu přemýšlí, že by si přála být více jako ona,“ prozradil showrunner Chuck Pratt. „A na druhou stranu si Emma uvědomí, jak lehce se dostala do stop Sutton. Stává se z ní nečestná a pomstychtivá dívka.“

Sutton pak na vlastní pěst prozkoumá, jaké to je nalézt svou biologickou matku. Brzy si uvědomí, že pro ni Rebecca ale není vším, čím Sutton chtěla.

Rebecca a Alec budou pokračovat ve hrách na kočku s myší a Mads zněžní díky novému příteli (Ryan Rottman). Ten má ale velké tajemství.

Až do konce série se také bude řešit milostná čtyřka Emma/Ethan/Sut­ton/Thayer.


Na který seriál se těšíte vy?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lufinesha
před 254 týdny
Těším se na Switched at birth, Lying Game a PLL, ikdyž po tak velké pauze už si...
lizzy
před 254 týdny
Neskutečně se těším na Switched at Birth a Pretty Little Liars - i když...
haroska
před 254 týdny
Strasne se tesim na TLG a koukam, ze mi z hledacku nejak uniklo Switched...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY