Facebook Twitter E-mail
5. ledna 2013

Sarah Michelle Gellar... v komedii?

Sarah Michelle Gellar se na televizní obrazovky dost možná vrátí dřív, než jsme doufali.

Je tu šance, že se herečka v příští sezóně objeví v hlavní roli nové půlhodinové komedie. Tento potenciální a dosud nepojmenovaný seriál právě vyvíjí společnost 20th Century Fox TV, která stojí také za Buffy.

Sarah by si zahrála manželku a matku v komedii o dobrodružstvích a hrátkách, které zažijí rodiče během toho, co jsou jejich děti doma.

Herečka se v loňské sezóně vrátila na televizní obrazovky hlavní dvojrolí v po první sérii zrušeném Ringeru. O tento komediální projekt se začala zajímat poté, co četla scénář od Sheparda Bouchera, který stojí například za Men at Work.

Projekt zatím nemá stanici, zájemcům se bude nabízet v následujících týdnech.

Výkonnými producenti jsou David Hemingson (How I Met Your Mother, Don't Trust the Bitch in Apartment 23) a Margaret Riley (Love and Other Drugs).


Potěšila vás dnešní novinka? Viděli byste rádi Sarah zpátky v televizi? Na které stanice byste si tuto komedii dokázali představit?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
hodně dávno
Ale jen když bude jejího manžela hrát Freddie Prinze Jr :P
ragelly
hodně dávno
To neeee, to by byla nuda :D
ševča
hodně dávno
mně by v komedii nevadila, ale podle mě by to chtělo zajímavější nápad,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY