Facebook Twitter E-mail
8. ledna 2013

Léto strávíme s NBC v Kempu

Tým Liz Heldens a Gail Berman, stojící za dnes premiérujícím dramatem Deception, je na NBC očividně jako doma. Včera si totiž stanice vybrala jejich nový projekt Camp (Kemp), kterému objednala na léto 2013 celých třináct epizod. Celkově jde o třetí seriál tohoto tvůrčího dua, který na NBC poběží. Prvním bylo lékařské drama Mercy, které bylo ukončeno po první sérii.

Camp pokračuje v tradici Meatballs a Dazed and Confused a představuje místečko u jezera, které se dá považovat za ráj na zemi. V této hodinové dramatické komedii rodiče dokážou fungovat jen s pravidelným přísunem ginu, zatímco jejich dospívající děti prožívají letní lásky, radosti a starosti. „Toužili jsme po tom, abychom z našeho letního programu vytvořili vzrušující podívanou, ve které bychom zkombinovali nové projekty s neskriptovými seriály jako America's Got Talent, The Voice nebo třeba American Ninja Warrior. Vytvořili jsme proto ve spolupráci s produkční společností BermanBraun dramatickou komedii, kterou milujeme, která má bohaté a dysfunkční postavy a odehrává se na místě, kam každoročně v létě cestují miliony rodin a mladých lidí: kemp,“ řekla prezidentka sekce zábavy u NBC, Jennifer Salke.

„Většina z nás má z kempu skvělé zážitky. Tento seriál, který vytvořili naši dva oblíbení producenti (Liz Heldens a Peter Elkoff), je sofistikovan ý, vtipný a emotivní. Myslíme si, že Camp bude pro nás ideálním letním seriálem.“ Zatím to vypadá, že produkce seriálu začne v březnu v Austrálii.

Na příští léto se formuje silný skriptový plán. ABC nasadí Mistresses a Rookie Blue. CBS má přichystáno drama Under the Dome a Unforgettable (Vzpomínky). Kromě Campu NBC nasadí Hannibala, Crossbones a Save Me.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY