Facebook Twitter E-mail
7. ledna 2013

Finále Fringe bude "velmi emotivní" (bez spoilerů)

O konci Fringe (Hranice nemožného) se bude jistě více mluvit na TCA panelu stanice FOX během tohoto týdne. Již nyní vám ale můžeme říct, co si o zakončení pětiletého příběhu myslí výkonný producent seriálu, J.J. Abrams.

Seriálový tvůrce/režisér/pro­ducent Abrams seděl u včerejšího NBC panelu, aby odpovídal na otázky o jeho druhém seriálu, Revolution. Řeč však přišla i na Fringe.

Abrams přiznal, že poslední epizodu sice zatím neviděl, jelikož sestříhaná verze se právě v tu chvíli dodělávala, ale přesto finále vychvaloval na základě scénáře, který se mu dostal do rukou.

„Bude to skvělé,“ vyjádřil se o epizodě, jenž se na obrazovkách objeví 18. ledna. „Ten scénář je neuvěřitelný. Myslím si, že finále Fringe bude velmi emotivní.“ Potom k tomu žertovně dodal: „Pokud pro fanoušky nebude finále uspokojující, opravdu už netuším, co jiného by je potěšilo.“


Odpočítávání začíná. Těšíte se na finále? Máte teorie, jak to všechno dopadne? Jste smutní, že Fringe končí?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Russell
před 249 týdny
Tak chválit to může... ještě, aby to hanil, že :-) ALe na finále se těším,...
Michalenka
před 249 týdny
Fringe je skvělý seriál, ale škoda, že končí. Ale lepší legendární konec než...
P3TR1K
před 249 týdny
ja sa teším na koniec seriálu, očakávam nejaké epické finále, keď scenáristi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY