Facebook Twitter E-mail
9. ledna 2013

Dexter v osmé sérii představí dvě nové postavy

Je tu začátek konce. Triller stanice Showtime, jeden z jejích největších úspěchů, představí v osmé a pravděpodobně poslední sérii dvě nové postavy. A obě budou znamenat velké trable pro naše hlavní duo. Řeč není o nikom jiném, než o Dexterovi (a Deb).

Do hry se dostane čtyřicetiletý herec, který ztvární postavu Jacoba Elroye, okouzlujícího a přímočarého bývalého policistu, který nyní pracuje ve vlastní firmě jako soukromé očko. Je velká šance, že si ho Angel najme, aby Jacob zjistil, SPOILER
kdo zabil jeho bývalou manželku.

Další postavou je doktorka Evely Vogel, impozantní a důvtipná psychiatrička před šedesátkou, která pomáhá vytvářet profily kriminálníků. FBI si ji pravděpodobně zavolá, aby analyzovala SPOILER
vraha LaGuertové.

Teď už zbývají jen otázky. Kdo by se do těchto rolí hodil? Bude Showtime skutečně schopné Dextera po osmi letech odepsat? Jak by seriál měl skončit? O své teorie se podělte v diskuzi ;)
Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kacka.irena
před 253 týdny
tak to já měla naopak. Teda velmi mě překvapilo, že SPOILER » to byla ona,...
Boučis
před 253 týdny
Já jí v 7 řadě bral, ale nemůžu si zvyknout že Yvonne hraje vyšinutou...
Anne89
před 253 týdny
Já si teda myslím, že se vrátí určitě a možná zatopí Dexterovi.. hrozně se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY