Facebook Twitter E-mail
11. ledna 2013

Tomorrow: Drama s velkým potenciálem

Režisér Brett Ratner a veterán z Law and Order, Barry Schnindel, se spojili, aby společně pracovali na projektu Tomorrow, dramatu, které si objednala stanice ABC za finanční podpory nezávislého televizního studia Georgeville Television.

Stejně jako všechny projekty Georgeville TV, i Tomorrow, které je nyní ve vývojové fázi, dostalo objednávku na scénář-seriál, což znamená, že pokud se ABC scénář bude líbit, objedná hned 13 epizod seriálu.

Tomorrow vytvořili Katherine Lindberg a Ted Cyr. ABC tento projekt označuje jako drama s vysokým potenciálem, kde je FBI agent chycen do světa, ve kterém cestuje časem.

Ratner bude režírovat a spolu se Schindelem bude sloužit jako showrunner. Na pozice výkonných producentů usednou Lindberg, Cyr a Michael Sugar s Nicole Romano.

Georgeville má v letošní pilotové sezóně úspěch. Kromě Tomorrow má u ABC další drama od tvůrce Babylonu 5, J. Michaela Straczynskiho. Na NBC se vyvíjí jejich projekt Crossbones. Reboot klasického britského sci-fi Blake's 7 se usídlil na Syfy a USA Network zaujalo Z, moderní zpracování příběhu o Zorrovi.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 253 týdny
Uvidíme, co z toho bude :)
_karel_
před 253 týdny
Cokoliv zavánějící scifárnou mě zajímá :D Takže těšing, hlavně aby to dopadlo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY