Facebook Twitter E-mail
30. září 2007

Made in Eureka - Kontaktní čočka s kamerou

Další pokračování série článků a zajímavých vynálezech z baječného městečka Eureka představuje kontaktní čočku s kamerou.

Jaké že to bylo jméno toho chlápka, kterého jste potkali včera u oběda. Není nic snažšího, jednoduše se znovu podívejte na záznam – pokud nosíte naše kontaktní čočky s videokamerou, tak zachytí vše, co uvidíte během svého dne a uloží to na USB disk, který bude mít ve své kapsa. Potom ho jednoduše připojte ke svému počítači (nebo streamujte pomocí Bluetooth nebo Wi-Fi) a můžete si zopakovat všechny zážitky ze svého dne. Pokud chcete vidět scénu z jiné perspektivy stačí se přepnout do infračerveného či ultrafialového módu. Za příplatek mohou být tyto speciální kontaktní čočky nastaveny dle vaše lékařského předpisu a díky 16ti násobnému zoomu se budete cítit jako v bionické vizi.

Technické podrobnosti

Rozlišení: 1920×1080 pixelů

Pamět flash karty: 60 GB

Další díly seriálu

Made in Eureka - nanošampón (22. 9. 2007)
Made in Eureka - Magic Tattoo (22. 9. 2007)
Made in Eureka - Zubní bomba (23. 9. 2007)
Made in Eureka - Chameleon Shirt (24. 9. 2007)
Made in Eureka - Kontaktní čočka s kamerou (právě čteš)
Made in Eureka - Mobilní brýle (9. 10. 2007)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY