Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2013

Grey's Anatomy: Internisti zůstanou na scéně

Bude další série Grey's Anatomy (Chirurgové)? Těžko říct. Je dost možné, že ano. A výraznou roli v ní budou hrát současní nováčci – internisté, kteří se představili v deváté sérii.

Tvůrkyně seriálu, Shonda Rhimes, přidala do smluv herců dodatek o možnosti stát se novými vedlejšími postavami, což by znamenalo, že se budou objevovat pravidleně. Jde o Jerriku Hinton (Stephanie), Gaiuse Charlese (Shane) a Tessu Ferrer (Leah). Camilla Luddington (Jo) měla tento odstaveček ve smlouvě již od začátku. Větší zapojení Tiny Majorino (Heather) komplikuje její role v pilotu stanice TNT, Legends. Pokud tento projekt nebude vybrán pro seriál, herečka se do Grey's Anatomy pravděpodobně vrátí také.

I když tento dodatek ve smlouvě hercům nezaručí, že budou v desáté sérii povýšeni, tím, že tam je, jim to dává velkou naději. I kdyby se tak ale nestalo, všichni se v Seattle Grace zdrží minimálně do konce devítky.


Oblíbili jste si nové postavy? Dokážou nahradit stálice, které padají jako mouchy?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Calliope
před 252 týdny
S těmi jmény souhlasím, v podstatě bych podle jmen vůbec nevěděla...
Káťa Hl.
před 252 týdny
mezi náma, kdo si pamatoval jména v první sérii??? :D
Luci Frid
před 252 týdny
No, na jednu stranu mi tam nevadi, nekteri jsou docela fajn. Ale pokud by...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY