Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2013

Britney je skvělá, báječná, dokonalá... a fuč

Najděte tři rozdíly mezi tímto a tímto článkem. Napřed by to ale asi snad možná chtělo i napsat něco víc, než jen nadpis, že? No dobře, takže výroční cirkus zvaný xfactorovské střídání porotcovských stráží právě začíná.

Už měsíce se spekuluje o tom, že se Britney Spears v nové sérii X Factoru nevrátí. Dokonce se mluvilo o tom, že ji sám Simon vyrazil (více zde). Žádné zprávy však nebyly oficiálně potvrzené, ať už ze strany producentů show, tak ze strany šéfů FOXu. Až doteď.

Britney asi správně vytušila, že jí něco hrozí, a rozhodla se proto sama rezignovat. Stejně jako L.A. Reid i Britney uvedla, že se "musí zase soustředit na svou hudbu. Trošku deja vu, ne? Loni Nicole namítala, že vyhazov byl vlastně její nápad, aby se mohla soustředit na hudební kadiéru. Jen tak mimochodem… o pár měsíců později z ní byla porotkyně v britské verzi té samé soutěže. Ehm… nenápadné, že?

Zprávy přichází jen pár dní poté, co Britneynino vystoupení opěvoval šéf FOXu, Kevin Reilly, během tiskovky stanice na TCA: „Myslím si, že Britney odváděla skvělou práci,“ řekl. „Lidé jsou z ní nadšení a to se nezmění ani v budoucnu. Možná někteří čekali na trochu drsnější přístup, který nepřišel. Ale celkově vzato si myslím, že X Factor měl letos úspěšnou sezónu. A Britney k tomu dopomohla.“

Britney měla smlouvu na rok, zaplatili jí patnácti milionů. Ani jí se ale nepovedlo zvýšit čísla sledovanosti, které se naopak rapidně snížily oproti první sérii, částečně kvůli nové konkurenci ze strany The Voice.

Byl odchod však opravdu nápad popové princezny? Zdroje blízké producentům soutěže uvádí, že s ní Simon Cowell na víc sérií stejně nepočítal. „Simon a producenti vedli během svátků diskuze o tom, jaké změny pořad čekají v příštím roce. Britney nikdy nebyla součástí těchto plánů, což ji ale nemohlo vůbec překvapit nebo zaskočit,“ řekl nejmenovaný zdroj. Podle něj má Cowell s ostatními poměrně přesnou ideu toho, jak bude soutěž příští podzim vypadat a koho by chtěli vidět v porotcovských křeslech. S celebritami, které přicházejí v potaz, začne tým X Factoru jednat v následujících týdnech.

Odchází Britney i L.A. Reid. Krom Simona tedy zbývá už jen Demi Lovato, která však zatím také nemá svou pozici jistou. Její šance se však zvýšily, když tento týden vyhrála People's Choice Award v kategorii Nejoblíbenější porotce/porotkyně.


Byli jste s Britney spokojeni? Nebo jste naopak rádi, že odchází? Koho byste posadili na její místo?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vjera
před 249 týdny
Čistě z nudy jsem sledovala americký i britský X-Factor. Britský byl...
xtomas252
před 249 týdny
To teda její šance docela dost vyměkli. :D
janka89
před 248 týdny
co ja viem, ja som mala americky x factor rada a urcite radsej nez britsky......

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY