Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2013

Střípky: Po čase zase trochu toho Anguse

Dočkáme se Jakea?

V seriálu Dva a půl chlapa ano. Jake Harper se zase naplno vrátí do seriálu. Tvůrci oznámili, že diváci mohou mladého herce očekávat už v další epizodě, která se bude vysílat příští čtvrtek. Zároveň s ním se v epizodě objeví vítězka Emmy a hvězda seriálu My Name Is Earl, Jaime Pressly. Podrobnosti o ději si necháme pro sebe, ale můžeme naznačit, že mezi nimi přeskočí jiskra. Možná.

O svoji budoucnost se patrně kluk, který se vehementně snaží z show dostat, bát nemusí. Aspoň co se jeho postavy týče. Novou linku s Jaime totiž tvůrci označili za „pekelně šťavnatou“ – Jaime bude hrát „děvku ze zaostalé Dakoty“.


Bude se filmovat. Nebo komiksovat. Nebo všechno.

Po People's Choice Awards, kde seriál Leverage vyhrál cenu pro nejlepší drama na kabelovce (o tom jestli to bylo zasloužené nebo jen odměna pro zrušený seriál by se dalo polemizovat – co je důležité, stalo se poprvé v historii, že by tuto kategorii vyhrál zrušený seriál), přichází další dobrá zpráva.

Přestože byl seriál na stanici TNT zrušen po pěti sezónách, a na obrazovkách se už od Vánoc neobjevuje, producent Dean Devlin se snaží nějak zajistit návrat pořadu na obrazovku. Jednou z projednávaných možností je i film. „Pořád máme spoustu příběhů, které chceme odvyprávět. Seriál zdaleka nebyl vyšťavený.“ říká Devlin a dodává: „Je to sice vzdálená budoucnost, ale seriál měl ohromnou fanouškovskou podporu. Pokud najdeme způsob (jak pokračovat filmem), rozhodně se tomu budeme věnovat.“

Že to není myšlenka úplně zcestná dokládá i další Devlinův výrok: „Právě jsme rozjeli knižní sérii s tématem tohoto seriálu. Takže kdoví, ale možná někde ve vzdálené budoucnosti nás film čeká. Nebo webseriál, e-book, komiks, nevím. Jsme otevření všem nápadům.“


A na závěr…

Krátká novinka. Pilot seriálu Turn, který si objednala stanice AMC, dostal režiséra. Je jím Rupert Wyatt, který se celosvětově proslavil filmem Zrození Planety opic.

Jak se mu jeho podání historicko-špionského dramatu povede (když bude mít navíc po boku producenta Nikity a scénáristu Terra Novy, Craiga Silversteina a producenta Bones, Barryho Josephsona), to uvidíme. Nezapomínejme, že seriály „na hraně zákona“ stanici AMC až neskutečně dobře jdou (viz Hell on Wheels nebo Breaking Bad), takže se bude na co dívat.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 268 týdny
Jj komiksy si pamatuju, ale byly teprve v přípravných fázích, myslím, že...
24ron24
před 268 týdny
No vďaka za info a budem ešte dúfať že sa stane zázrak a obnovia seriál, ale...
Lill
před 268 týdny
Románmi sú myslené asi tieto knižky, o kt. tu bol aj článok :)...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY