Facebook Twitter E-mail
16. ledna 2013

Nová kost v Castlovi, první herec v Under the Dome a jiné

Nový den, nová hrstka informací ze seriálového světa.

Nejnovější castingy se zaměří na veterána Castla a nadcházející novinky Do No Harm, Under the Dome a True Detective.

Castle (Castle na zabití)

Castle obsadil herečku Karen David do několikaepizod­ní role.

Herečka se na své facebookové stránce fanouškům svěřila, že začala natáčet již v sobotu, a že se na place zdrží celý následující měsíc.

Podle jejích slov ztvární roli Sarah, studentky druhého ročníku na Columba University. Kromě toho, že na ni prý čeká „skvělá dějová linka“, toho příliš nevíme. Můžeme maximálně říct, že se Sarah dostane do centra něčeho velkého.

Herečka je známá z britských seriálů Waterloo Road a Pixelface. Kromě toho se v hostujících rolích objevila také ve Strike Back a Touch.

Under the Dome

Under the Dome, nový třináctidílný seriál stanice CBS, který je naplánovaný na léto, obsadil prvního herce.

Colin Ford, který se proslavil rolí ve filmové komedii We Bought a Zoo, získal roli Joea, teenagera, který žije v našem městečku, které od okolního světa odřízne obří průhledná bublina.

Joe je velmi chytré dítě, které samozřejmě začne panikařit, když se dozví, že je městečko Chester's Mill zabarikádované. Protože aby toho nebylo málo, jeho rodiče zrovna odjeli pryč z města.

Další role v seriálu zatím obsazené nejsou. Jelikož je ovšem v plánu letní start Under the Dome, je pravděpodobné, že víc castingů přijde v následujících dnech a týdnech, aby se stihly zvládnout všechny kroky, které je nutné podstoupit před nasazením seriálu do programu… třeba natáčení ;)

True Detective

Postavami se pěkně začíná zaplňovat také nové osmidílné drama stanice HBO, True Detective.

Příběh o dvou detektivech (Matthew McConaughey a Woody Harrelson), jejichž životy se navždy spojí během sedmnáctileté honby za louisianským sériovým vrahem, obsadil hlavní ženskou postavu a mnoho dalších rolí.

Michelle Monaghan (Eagle Eye) se zhostí úlohy Maggie, manželky Martina Harta (Harrelson). Maggie musí učinit těžké rozhodnutí, které bude ít dlouhodobé a devastující následky.

Kromě Monaghan se v seriálu objeví také Alexandra Daddario (Texas Chainsaw 3D), Elizabeth Reaser (Twilight), Wood Harris (The Wire) a Michael Potts (The Wire).

Daddario ztvární Lisu Tragnetti, sexy soudní reportérku. Její vztah s Hartem nabere temné a nepěkné obrátky, které postihnou oba dva.

Z Reaser bude Laurie Perkins, krásná přítelkyně Rusta Cohleho (McConaughey). Laurie je lékařka, která pracuje v nemocnici s Maggie. S Rustem randí čtyři roky.

Potts si zahraje Maynarda Gilboughta, intelektuálního detektiva. Poslední herec, Harris, si na sebe vezme úlohu detektiva Thomase Papaniho, Gilboughova partnera. Tito dva zpovídají hlavní duo ohledně původního případu z roku 1995, myslí si, že něco skrývají.

Do No Harm

Do No Harm se dočkáme trochy Friday Night Lights.

Jurnee Smollett, která si v FNL zahrála drsnou a fotbalu oddanou Jess, v Do No Harm ztvární roli dcery doktorky Vanessy Young (Phylicia Rashad). Její působení je prozatím plánováno na tři epizody.

Vanessa Young stojí v čele nemocniční chirurgie, je to silná a odhodlaná žena, která jde příkladem. Uvidíme, zda stejné vlastnosti bude mít i její dceruška.

Kromě FNL se herečka objevila také v hlavní roli ve zrušeném The Defenders (Obhájci), hostovala i v Grey's Ana­tomy (Chirurgové), House a jiných.

Do No Harm začíná na NBC poslední lednový den.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 256 týdny
Tady je to kdyžtak pohromadě, krom lednových :) Kdybys příště ještě něco...
ragelly
před 256 týdny
A vezeš se taky na fanouškovské vlně? :D Já nevím, jestli se na něho těšit...
ševča
před 255 týdny
true detective zní dobře. ale jsem to jen já, nebo jsou si ti dva sakra...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY