Facebook Twitter E-mail
16. ledna 2013

Poslední umíráček... Guilty se loučí

Cuba Gooding Jr. je zpět v castingových lovištích. Přesně rok poté, co FOX vybral jeho drama Guilty a objednal pilot, stanice oznámila, že od něj oficiálně upouští.

Guilty byl loni silným soupeřem ostatním novinkám. Do poslední chvíle se spekulovalo, že se pro něj najde místo v programu v midseason. Dalším krokem bylo posunutí tohoto data na podzim 2013. I když si stanice zamluvila všechny hlavní herce – krom Goodinga také Jaye Harringtona, Evu Amurri Martino a Julian Morris – se seriál konat nebude.

O co mělo jít? Morálně pochybný obhájce byl falešně obviněn z podvodu a byla mu odebrána licence. Ten pak využíval své neortodoxní metody k tomu, aby řešil případy, které měl zakázáno řešit oficiálně. Zároveň pak plánoval pomstu vůči lidem, kteří to na něj hodili.

Guilty se tak přidává k druhému odpadlíkovi – Next Caller. Přes to, že NBC natočilo šest epizod této komedie, na podzim stanice oznámila, že se seriál nakonec vysílat vůbec nebude (více informací zde)

Proč tohle stanice dělají? Těžko říct. Pravděpodobně nové testy průzkumu trhu ukazují, že by o tyto seriály nebyl takový zájem, jak by se slušelo, a proto ani nemá smysl je nasazovat. Na druhou stranu když už utratili peníze za natočení epizod, proč je alespoň neodvysílat? Logická otázka, na kterou ale zatím nemáme žádnou odpověď, do mozků bossů totiž zatím nevidíme ;)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fruiko
před 248 týdny
Proč neodvysílat je jednoduché. Pokud mi tam repríza něčeho profláklýho udělá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY