Facebook Twitter E-mail
17. ledna 2013

Glee: Co nás čeká dál ve čtvrté sérii?

Hvězdy seriálu Glee odpovídaly na otázky fanoušků. Čtvrtá série se po vánoční pauze vrátí na obrazovky čtyřiadvacátého ledna a my díky Lee Michele, Naye Riveře a dalších hercům, a především díky TV Line víme, co je pro naše slavíčky nachystáno.

Co se chystá pro Santanu a pár Brittana v epizodě Diva?

I když se Naya nesvěřila s žádnými konkrétními názvy, řekla, že v této epizodě bude zpívat tři písničky. Pro Santanu je to významná epizoda, i když není jediná, na kterou se díl zaměřuje. „V této epizodě se objeví hodně div!“ smála se. Kromě toho ale víme, že se obuje do bot Tiny Turner a že se brzy svému okolí svěří s velkou a skvělou novinkou.

Po romantické stránce se Santana stále snaží vyrovnat s tím, že Brittany a Sam spolu nyní chodí. „Nemůže na to přestat myslet,“ řekla herečka.

Konec Brittany? Přece jen ano

Jak už jsme naznačili v předchozím odstavečku, s Britt a Santanou to nevypadá růžově. Potvrdila to i herečka Heather Morris. „Jsou přítelkyně, ale nevrátí se k sobě. I když kdysi byly šíleně zamilované, je dobře, že se přes to Santana přenesla. Nemyslím si, že se k sobě hodily. Jsou nejlepší přítelkyně, ale Sam dává Britt prostor, aby byla sama sebou. Je to legrace. Santana byla vždycky hodně vážná a Britt tím pádem nemohla být divná.“

Dozvíme se, proč se Tina a Mike rozešli? A je šance, že se dají zase dohromady?

„To je dobrá otázka,“ řekl Harry Shum Jr. (Mike). „Jsme zatím v polovině série, takže jsem si celkem jistý, že se časem dozvíme více.“ Do té doby nám musí stačit zpráva, že Tina v přespříští epizodě dá Mikeovi (nebo taky možná jinému klukovi) dost o čem přemýšlet. „Jenna Ushkowitz má v dílu Diva neskutečné hudební číslo,“ prozradila představitelka Kitty, Becca Tobin. „Je to její nejlepší vystoupení ve čtvrté sérii. Doslova to zabíjí.“

Budou nějaké další společné scény Rachel a Finna?

Na tuto otázku Lea Michele odpověděla, že prozatím společné scény netočí, ale že doufá, že brzy už přijdou. Takže fanoušci Finchel, neztrácejte naději ;)

Je nějaká naděje, že se Finchel dá zase dohromady?

No, jelikož spolu ani nebudou v jedné scéně, tak to půjde asi docela těžko. V následujících epizodách nás navíc čekají velmi zajímavé scény Rachel s Brodym, podle Michele docela šokující. Fanoušci Finchel se prý budou cítit jako na kolotoči, v tom je to „vzrušující“.

Vypadá to, že Brody, nová známost Rachel, se nikam v dohledné době nechystá. „Doufáme, že se s námi Brody i Dean Geyer ještě chvíli zdrží,“ řekl Loreto. „Podle nás je neuvěřitelně sexy. A taky dobře zpívá a tančí. S Rachel má zajímavou dějovou linku. Kreativně naše show letos kvete, což nám umožnilo cestování z New Yorku do Limy. Milujeme, že je toho Brody součástí.“ Nicméně producent také řekl, že fanoušci páru Finchel nemusí úplně ztrácet naději: „V plánu do Finnovy budoucnosti je i romance.“ Otázkou je, zda půjde o Rachel, nebo nějakou novou krásku.

Přichází nevěsta

Samozřejmě, že se chystá svatba. „Už to visí ve vzduchu. Na naší show je vzrušující, že jsou tu některé věci, kterým se nedá vyhnout. Ty, o kterých doma přemýšlíte, že opravdu chcete, aby se staly,“ řekl výkonný producent seriálu, Dante Di Loreto. I když všechny předpoklady směřují na Willa a Emmu, Loreto naznačil, že „některé věci vás dokonale vyšokují“.

Smír Klaina

I když Darren Criss oceňuje trochu dramatu mezi oblíbeným párečkem – Kurtem a Blainem, doufá, že se pár usmíří… jednou. „Samozřejmě že je na konci chci vidět spolu,“ řekl. Na otázku, jak to bude dál, představitel Blaina odpověděl: „Snaží se to vyřešit. Tato otázka bude součástí několika následujících epizod. Blaine s Kurtem se budou snažit si ujasnit, jak na tom citově jsou.“

Mezitím Kurt získá novou romantickou známost v podobě Olivera Kierana-Jonese, který se postaví do čela sboru v NYADĚ. „Nevím, jestli se o něm Blaine dozví,“ řekl Criss. Blaine se zavrtá do nového vztahu, i když nepůjde zcela jistě o romantický vztah, nebo možná ano. Každopádně to bude s někým, koho už jsme potkali, a kdo je čím dál více součástí jeho života. „Tak nějak se rozhodli, že ve svém vztahu udělají další krok.“

Maturita, část druhá

Stejně, jako se blíží konec čtvrté série, se blíží maturita pro Tinu, Artieho, Britt a Blaina. Kde skončí? „Nepřekvapilo by mě, kdyby se někdo z maturantů, klidně i více z nich, příští rok ocitl v New Yorku,“ řekl Loreto. „Tento příběh zatím nemáme vymyšlený, ale přijde mi, že je to jedna z přirozených teorií. Každý jde svou cestou a jiným směrem, je to stejné, jako na střední škole. Doufáme, že tyto příběhy budou mít úspěch a budou se pěkně vyvíjet.“

Naya Rivera s úsměvem naznačila, že je tu „docela silná možnost, že se Santana možná přestěhuje do Big Apple“.

Heather Morris má pro Britt vysněnou vlastní budoucnost: „Chci, aby šla do vězení. Myslím, že by to byl nejlepší příběh ze všech!“

Jaké nové dějové linky na nás čekají?

Pro Marley se život zase trošku zlepší, bude se jí dařit překonat bulimii. Krom toho se holka vzchopí a řekne Jakeovi, jak moc jí na něm záleží. Pomůže si k tomu „velmi romantickou“ písničkou od Christiny Perri.

Hodně se mluvilo také o nadcházející epizodě „Sadie Hawkins“. Podle Vanessy Lengies díl o tom, jak holky zvou kluky na školní ples, začne pro Sugar trošku drsně, ale vzpamatuje se z toho a nakonec požádá toho, o kterého měla zájem celou dobu.

Kitty překvapí, vymění své neustálé flirtování se všemi a zaměří se jen na jednoho kluka. „Většinou se Kitty rozhlíží a vybírá, ale nyní ne. Myslím, že se lidem tato dvojice bude líbit. Je to nezvyklý pár,“ řekla její představitelka.

Dvanáctá epizoda (Naked – Nahý, psali jsme i zde), se zaměří na kluky ze sboru, kteří se budou snažit vybrat pro Glee peníze. Podle zdroje bude epizoda o tom, jak se kluci krášlí, jdou do solárka a prostě se dělají k sežrání. Bude zářit hlavně Chord Overstreet, má pro sebe celé jedno číslo a je prý k popukání.


Sledujete ještě Glee? Jak se vám líbí pozměněná čtvrtá série? Jsou tyto novinky pro vás dobrými zprávami?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

litllewitch
před 252 týdny
Já jsem ráda, že Brittana už nebude. Ze začátku to bylo milé a vtipné, ale pak...
ragelly
před 252 týdny
Přesně tohle.
Addie
před 252 týdny
Klidně bych brala "New York" spin-off, pak už bych původní Glee...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY